12/11/2019
چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۸
بررسی عضویت محمدحسن زدا در هیأت رئیسه اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی

بررسی عضویت محمدحسن زدا در هیأت رئیسه اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی

دبیرکل اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی در نامه‌ای به محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: عضویت وی در هیأت رئیسه و همچنین کمیته رهنمودهای "ایسا" بررسی می‌شود.

اعتمادآنلاین|در نامه صادر شده از سوی «مارسلوآبی رامیاکاتانو» به محمدحسن زدا آمده است: پیرو دریافت خبر انتصاب جنابعالی به عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران، برای جنابعالی در انجام این وظیفه خطیر، صمیمانه آرزوی موفقیت دارم. اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی همواره همکاری نزدیک با سازمان متبوع جنابعالی را ارزشمند دانسته و مشتاق تداوم این روابط است.

 

بر این اساس اعلام شده است: عضویت محمدحسن زدا در هیأت رئیسه ایسا که مسئولیت امور اجرایی و مالی اتحادیه را بر عهده دارد و همچنین به عنوان عضو کمیته رهنمودهای ایسا که زیرمجموعه هیأت رئیسه این اتحادیه است و مسئولیت نظارت بر تولید و ویرایش رهنمودها تا پایان سال 2019 را بر عهده دارد، در جلسات 3 و 4 تیر 1398 بررسی خواهد شد.

 

شورای ایسا هر سه سال یک‌بار در جریان نشست جهانی تأمین اجتماعی برگزار می‌شود و متشکل از نمایندگان رسمی کشورهایی است که دارای حداقل یک سازمان عضو اصلی در اتحادیه هستند. انتخاب مدیران ارشد و اتخاذ تصمیمات نهایی در خصوص برنامه و بودجه برعهده این نهاد قانونی است.

 

اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی پایگاه مهمی برای تبادل طیف گسترده‌ای از محصولات، دانش و موضوعات اولویت دارد در حوزه کارکردی سازمان‌های تأمین اجتماعی است.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها