2/25/2020
سه شنبه، ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
آغاز هفتمین جلسه دادگاه «محمدهادی رضوی» و 30 متهم بانک سرمایه

آغاز هفتمین جلسه دادگاه «محمدهادی رضوی» و 30 متهم بانک سرمایه

هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و 30 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام آغاز شد.

اعتمادآنلاین| هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و 30 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه صبح امروز(سه‌ شنبه) - 21 خردادماه - در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام آغاز شد.

 

قهرمانی نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به این پرونده در 24 اردیبهشت ماه گفت: متهم سید هادی رضوی از مجرای پرداخت رشوه به مدیران بانک سرمایه بدون تودیع وثیقه در حدود 107 میلیارد تومان را در سال 91 تا 94 از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفرهای خارجی، خودروهای لوکس و ملک کرده است.

 

نماینده دادستان در دومین جلسه رسیدگی به این پرونده در 30 اردیبهشت ماه  گفت: درست است که پرونده بانک خُرده‌ای از اتهامات شماست، اما آقای رضوی شما متهم خُرد نیستید.

 

در سومین جلسه رسیدگی به اتهامات سیدهادی رضوی در 31 اردیبهشت ماه،  این متهم از تیتر شدن حرف‌های نماینده دادستان در رسانه‌ها انتقاد کرد.

 

در چهارمین جلسه دادگاه نیز نماینده بانک‌ مرکزی و متهمان پرونده به ارائه توضیحات پرداختند.

 

پنجمین جلسه دادگاه به دفاعیات جعفرزاده وکیل مدافع دلاویز، یکی دیگر از متهمان پرونده و توضیحات نماینده دادستان اختصاص داشت و قرار بر این بود که در جلسه ششم آخرین دفاعیات از متهم سید محمدهادی رضوی و احسان دلاویز اخذ شود.

 

در ششمین جلسه این دادگاه سیدمحمدهادی رضوی آخرین دفاعیات خود را بیان کرد و علی‌محمدی مسئول وصول مطالبات بانک سرمایه نیز اظهارات خود را مطرح کرد.

 

منبع: ایسنا

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها