9/16/2019
دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
تحریف اظهارات فرمانده انتظامی رامسر در رابطه با مسافران خارجی

تحریف اظهارات فرمانده انتظامی رامسر در رابطه با مسافران خارجی

علی قیصری، فرمانده انتظامی رامسر گفت: اصل مطلبی که بنده مطرح کردم این بود که پذیرش اتباع خارجی در منازل مسکونی شخصی به ویژه ویلا‌هایی که ساماندهی نشده‌اند، ممنوع است و به نظر نمی‌رسد که اقدام خلاف عرفی باشد.

اعتمادآنلاین|در روز‌های اخیر خبری به نقل از علی قیصری فرمانده انتظامی رامسر در شبکه‌های مجازی تحت عنوان عدم اجاره ویلا به گردشگران خارجی به‌ویژه اتباع عرب در فضای مجازی منتشر شده است، در ادامه این خبر که تحریف شده، آمده است: حضور مسافران خارجی به‌خصوص اتباع عرب باعث بروز برخی موضوعات اخلاقی می‌شود.

 

اما حقیقت ماجرا این است که مدتی طرح ساماندهی ویلا‌های شخصی در سطح استان مازندران به‌ویژه شهرستان رامسر آغاز شده است.

 

در طرح ساماندهی ویلا‌ها و اماکن شخصی افراد ملزم هستند که ورود اتباع خارجی را برای تأمین امنیت گردشگران به مسؤولان مرتبط اطلاع دهند.

 

علی قیصری، فرمانده انتظامی رامسر در رابطه با این موضوع گفت: اصل مطلبی که بنده مطرح کردم این بود که پذیرش اتباع خارجی در منازل مسکونی شخصی به ویژه ویلا‌هایی که ساماندهی نشده‌اند، ممنوع است و به نظر نمی‌رسد که اقدام خلاف عرفی باشد.

 

علی قیصری با اعلام اینکه مشکلی برای اقامت اتباع خارجی در ویلا‌های تحت نظر سازمان میراث فرهنگی وجود ندارد، افزود: این اقدامات هم در راستای رفاه و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در زمان بروز بیماری یا یا سایر مشکلات انجام می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: داشتن اطلاع از وضعیت ورود و خروج اتباع خارجی اقدام مرسوم در همه کشورهاست و ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم، تأمین امنیت و رفاه برای گردشگران خارجی یکی از موضوعات بسیار مهم در همه کشورهاست.

 

فرمانده انتظامی رامسر با اشاره به استقبال مردم رامسر از طرح ساماندهی ویلا‌ها و اماکن استیجاری که از مدتی قبل در این شهرستان شروع شده است، بیان کرد: میزان مراجعات برای دریافت مجوز به‌صورت جدی افزایش پیدا کرده است.

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها