11/22/2019
جمعه، ۰۱ آذر ۱۳۹۸
جایزه نسل به دواین جانسون اهدا می‌شود

جایزه نسل به دواین جانسون اهدا می‌شود

دواین جانسون با دریافت جایزه نسل از جوایز ام‌تی‌وی موویز مورد تجلیل واقع می‌شود.

اعتمادآنلاین| بازیگر فیلم‌هایی چون «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» و «سریع و خشمگین» در مراسم اهدای جوایز ام‌تی‌وی جایزه جنریشنیا نسل را دریافت می‌کند.

 

دواین جانسون که هم در ورزش و هم به عنوان یک بازیگر موفق بوده است و فیلم‌هایش بیش از 10 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند در مراسم اهدای جوایز سینمایی و تلویزیونی ام‌تی‌وی که 17 ژوئن برگزار می‌شود، جایزه می‌گیرد.

 

این جایزه به بازیگرانی اهدا می‌شود که با تنوع کاری‌شان هم در سینما و هم تلویزیون به نام محبوب خانواده‌ها بدل شده باشند. کریس پرت، ویل اسمیت، ریس ویتراسپون، رابرت داونی جونیور، مارک والبرگ، ساندرا بولاک، جیمی فاکس، جانی دپ، بن استیلر، آدامسندلر، مایک مه‌یرز، تام کروز، جیم کری و مجموعه «سریع و خشمگین» قبلاً این جایزه را دریافت کرده‌اند.

 

ایمی دویل مدیر اهدای این جوایز از جانسون به عنوان یک نماد هم در سینما هم در تلویزیون یاد کرد که برای نسل جدید به یکی از بازیگران محبوب بدل شده است. او افزود او در زمینه‌های مختلف از فیلم‌های اکشن تا کمدی موفق بوده و یک مرد خانواده به تمام معناست.

 

این جایزه در حالی به جانسون اهدا می‌شود که او به عنوان یکی از موثرترین چهره‌های مجله تایم امسال هم انتخاب شده بود.

 

جایزه سینمایی و تلویزیونی ام‌تی‌وی (MTV Movie & TV Awards) از سال 1992 هرسال برگزار می‌شود. برندگان این جوایز به صورت آنلاین توسط مردم برگزیده می‌شوند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها