12/16/2019
دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۸
بی‌ادبی‌های ترامپ ارزش پاسخ دادن ندارد
سیداحمد خاتمی، سخنگوی هیات‌رییسه مجلس خبرگان رهبری:

بی‌ادبی‌های ترامپ ارزش پاسخ دادن ندارد

سخنگوی هیات‌رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: تحریم رهبری از سوی دونالد ترامپ رییس‌جمهوری آمریکا آنقدر وقیحانه است که ارزش پاسخ دادن ندارد.

اعتمادآنلاین| سیداحمد خاتمی، سخنگوی هیات‌رییسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدام سخیفانه ترامپ در خصوص تحریم رهبر معظم انقلاب بیان کرد: مجلس خبرگان رهبری همیشه پشتیبان ولایت فقیه است اما اگر در این موضوع بیانیه ای صادر نکرده و واکنشی نشان نداده به خاطر آن است که این اقدام مذبوحانه را قابل پاسخ دادن نمی داند.

 

وی با بیان اینکه این اقدامات هیچ تاثیری در کاهش عظمت جایگاه رفیع رهبری در داخل و خارج از کشور ندارد، افزود: ترامپ فرد غیر متعادلی است که فکر می کند می تواند با این رفتارهای بی‌ادبانه، شأن والای مقام ولایت را خدشه دار کند.


آمریکا در یکی از آخرین اقدامات ایران ستیزانه خود رهبر انقلاب اسلامی رادر لیست تحریمهای خود قرار داد اقدامی که به نظر می رسد بیش از اینکه کارکرد عملی داشته باشد باهدف اقدامی تبلیغاتی است. به نظر می رسد این اقدام و همچنین تحریم فرماندهانی که در ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکا در حریم هوایی ایران مشارکت داشتند، واکنشی از سر استیصال به قاطعیت ایران در دفاع از تمامیت ارضی و منافع ملی خود می‌باشد.

 

منبع: ایرنا 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها