7/4/2020
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پایان مرحله اول اردوی وزنه‌برداری زنان

پایان مرحله اول اردوی وزنه‌برداری زنان

اولین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری زنان برای اعزام به مسابقات جهانی تایلند به پایان رسید.

اعتمادآنلاین|مرحله نخست اردوی زنان وزنه بردار در رده‌های سنی مختلف از 20 خرداد تا 20 تیر ماه برگزار شد.

 

پوپک بسامی، ابریشم ارجمندخواه، سیده الهام حسینی و پریسا جهانفکریان اسامی ملی‌پوشان رده سنی بزرگسالان است.

 

همچنین در رده سنی جوانان حدیثه حاجی کناری انتخاب شده است.

 

پارمیدا محمودیان، فروغ یونسی، یکتا جمالی، الناز باجلانی، هانیه کرمی، سیده غزاله حسینی و سیده غزل حسینی اسامی وزنه برداران رده سنی نوجوانان است.

 

در این مرحله از اردو مریم امراله به عنوان مربی، ژینا ویسی در جایگاه مربی ادواری و الهام شیرانی به عنوان سرپرست در کنار این وزنه برداران حضور داشتند.

 

بهار بهرامی  اظهار داشت: اسامی دور اول زنان وزنه بردار اعلام شده و اردوی نخست به پایان رسیده است. وزنه بردارانی که در اردوی اول شرکت کردند و اسامی آنها در مرحله نخست برای شرکت در مسابقات تایلند رد شده است، بعد از ثبت رکورد در مسابقات قهرمانی کشور به اردوی دوم دعوت می‌شوند.

 

وی افزود: وزنه برداران در صورتی که رکوردهای مورد نظر کادر فنی فدراسیون را کسب کنند، در مراحل بعدی مسابقات شرکت خواهند کرد.

 

نائب رئیس فدراسیون وزنه برداری بیان کرد: همچنین باید تا جمعه هفته آینده اسامی 12 وزنه بردار نوجوان و جوان را برای رقابت‌های کره شمالی اعلام کنیم.

 

بهرامی ادامه داد: وزنه برداران اکنون نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا، رکوردهای خوبی می‌زنند و رکورد آنها 15 کیلو افزایش یافته است. به یقین تا شهریور این رکوردها بیشتر خواهد شد.

 

مسابقات جهانی تایلند، رقابت‌های نوجوانان و جوانان کره شمالی، مسابقات کشورهای اسلامی در تونس و رقابت‌های غرب آسیا در اردن پیش روی دختران وزنه بردار قرار دارد. این رقابت‌ها به صورت پیوسته از شهریور تا اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت.

 

پیکارهای جهانی سال 2019 به عنوان گزینشی بازی‌های المپیک 2020 توکیو از 27 شهریور تا پنجم مهرماه برگزار می‌شود.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها