12/11/2019
چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۸
کارگردان قسمت جدید «شرلوک هلمز» مشخص شد

کارگردان قسمت جدید «شرلوک هلمز» مشخص شد

«دکستر فلچر» کارگردان فیلم سنیمایی راکتمن به عنوان کارگردان فیلم سنیمایی «شرلوک هلمز 3» انتخاب شد.

اعتمادآنلاین| «دکستر فلچر» سازنده فیلم سینمای «راکتمن» برای کارگردانی جدیدترین فیلم سینمایی «شرلوک هلمز» انتخاب شد رابرت داونی جونیور نیز برای ایفای نقش در این فیلم باز گشته است.

 

فلچر این مجموعه فیلم را از گای ریچی که دو قسمت قبلی به نام‌های شرلوک هلمز در سال 2009 و شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها در سال 2011 را ساخته بود، ربوده است. هر دو فیلم ساخته شده موفق بودند، قسمت اول 524 میلیون و قسمت دوم نیز 545 میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشتند.

 

منابع می‌گویند که برادران وارنر ساخت قسمت سوم را پیش از این در ذهن داشته‌اند، اما به دلیل تقویم کاری شلوغ رابرت جونیور در نقش مرد آهنی آن‌ها را از این کار باز داشته است. پیش بینی می‌شود قسمت جدید این مجموعه سینمایی در تاریخ 21 دسامبر 2021 (اول دی 1400) اکران شود.

 

گفته می‌شود جو لاو نیز برای ایفای نقش پروفسور واتسون به این فیلم سینمایی بازمی‌گردد. کریس برانکاتو فیلم نامه را نوشته و سوزان داونی، جوئل سیلور، دان لین، لیونل ویگرام نیز تهیه کننده آن هستند. استودیو برادران وارنر اعلام کرده بود این فیلم در روز‌های ابتدایی سال نوی میلادی به سینما‌ها خواهد آمد. بعد از آن نیز این تاریخ را تغییر داد و به ماه مارس رسانده بود که این تاریخ باز هم دچار تغییر شد.

 

فلچر که کارگردانی فیلم برنده اسکار «حماسه کولی» را از نیمه کار بر عهده گرفته بود، به تازگی فیلم سینمایی راکتمن را کارگردانی کرده که در جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد. او در سال 2011 با فیلم سینمایی «بیل وحشی» نامزد جشنواره بفتا شده بود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها