6/21/2021
دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
درخواست سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید از فدراسیون/ مسابقات انتخابی امیدها در زمان مناسب برگزار شود

درخواست سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید از فدراسیون/ مسابقات انتخابی امیدها در زمان مناسب برگزار شود

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید گفت: اگر بخواهیم امیدهای ما جان بگیرند باید مسابقات کشوری و انتخابی را در تاریخی مناسب برگزار کنیم، در تاریخی مشخص و معین که بشود روی آن برنامه ریزی کرد.

اعتمادآنلاین|جمشید خیرآبادی در مورد مسابقات انتخابی تیم ملی امید فرنگی که روز پنجشنبه در سالن هفت تیر برگزار شد، اظهار داشت: مسابقات نسبت به سال گذشته از کمیت و کیفیت بیشتری برخوردار بود و در شرایط بهتری برگزار شد. اگر بخواهیم امیدهای ما جان بگیرند باید مسابقات کشوری و انتخابی را در تاریخی مناسب برگزار کنیم، در تاریخی مشخص و معین که بشود روی آن برنامه ریزی کرد.

 

وی در مورد اینکه پیش از این قرار بود رقابت‌های انتخابی طی دو روز برگزار شود، تصریح کرد: ما از فدراسیون خواسته بودیم مسابقات در دو روز برگزار شود اما مربیان نامه نوشتند که به دلیل مشکلات زیاد نمی‌توانند دو روز در تهران بمانند و به همین دلیل از فدراسیون خواسته بودند که مسابقات در یک روز برگزار شود.

 

رئیس هیئت کشتی کردستان درخصوص اینکه آیا نفرات برتر این انتخابی برای جهانی به عضویت تیم ملی در می آیند، گفت: با مشورتی که با محمد بنا و ناصر نوربخش و سایر اعضای کادر فنی تیم ملی خواهیم داشت، نفرات برتر این انتخابی به همراه کشتی گیران عنوان دار مسابقات جهانی و آسیایی سال گذشته به اردو دعوت می‌شوند، ضمن اینکه حضور در یک تورنمنت بین المللی هم در برنامه‌های ما قرار دارد. در مجموع از این انتخابی و تورنمنت و عملکرد اردویی، ملی پوشان را انتخاب خواهیم کرد. تورنمنت آلمان را نیز از این لحاظ انتخاب کرده ایم که هم مسابقه خوبی است و هم اینکه ترانسفر و هزینه اسکان برعهده میزبان است و ما فقط باید بلیت تهیه کنیم.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها