1/20/2020
دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۸
می‌خواهیم بی رحمانه در زمین حاضر شویم
سرمربی استرالیا:

می‌خواهیم بی رحمانه در زمین حاضر شویم

گراهام آرنولد تاکید کرد که تیم تحت هدایت او در تمام بازی‌های انتخابی با قدرت تمام در زمین حاضر خواهد شد و هیچ بازی‌ای را آسان نخواهد گرفت.

اعتمادآنلاین|قرعه کشی انتخابی جام ملت‌های آسیا 2023 چین و جام جهانی 2022 قطر فردا چهارشنبه در مالزی برگزار خواهد شد و استرالیا یکی از تیم‌هایی است که در سید نخست قرار دارد.

 

گراهام آرنولد، سرمربی استرالیا درباره شرایط کانگوروها برای حضور در این رقابت‌ها گفت: بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارم و تمام تلاش من این است که در تمام بازی‌های پیش رو با قدرت تمام در زمین حاضر شویم. هیچ بازی‌ای را در این راه آسان نخواهیم گرفت و بااحترام با رقیبانمان، می‌خواهیم بی رحمانه در زمین حاضر شویم و هر بازی را با برد به پایان ببریم.

 

بازی‌های این مرحله از رقابت‌ها از دو ماه دیگر آغاز می‌شود و استرالیا امیدوار است یک بار دیگر بتواند جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.

 

استرالیا از سال 2006 چهار دوره پیاپی است که توانسته جواز حضور در جام جهان را به عنوان نماینده قاره آسیا به دست بیاورد. این تیم در 5 حضور در جام جهانی توانست یک بار در سال 2006 به دور دوم جام جهانی نیز راه یابد ولی با شکست نزدیک برابر ایتالیا حذف شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها