12/6/2019
جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸
یوونتوس در پی جذب آلوز است

یوونتوس در پی جذب آلوز است

باشگاه یوونتوس خواهان بازگرداندن دنی آلوز به تورین شده است.

اعتمادآنلاین|‌‌‌ دنی آلوز 36 ساله که پس از دو فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن و کسب دو عنوان قهرمانی در لوشامپیونه و یک عنوان قهرمانی در جام حذفی فرانسه، در این تابستان از این تیم جدا شد، ممکن است برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش به ایتالیا بازگردد.

 

این مدافع برزیلی که سابقه بازی در تیم‌های سویا و بارسلونا را در کارنامه‌اش دارد، مورد توجه دو باشگاه منچسترسیتی و اینتر قرار دارد و حالا خبر می‌رسد که یوونتوس هم نسبت به بازگرداندن وی به تورین علاقه‌مند است. آلوز پیش از پیوستن به PSG به مدت یک فصل برای بانوی پیر بازی کرد.

 

یک منبع نزدیک به دنی آلوز به سایت «گل» خبر داد نمایندگان این مدافع 36 ساله روز گذشته (دوشنبه) در شهر تورین حضور داشته‌اند و با نمایندگان باشگاه یوونتوس در خصوص احتمال بازگشت آلوز به تورین بحث و گفت‌وگو کرده‌اند.

 

انتظار می‌رود دنی آلوز این هفته مقصد بعدی دوران حرفه‌ای خود را اعلام کند، مدافعی که در مسابقات کوپا آمریکا 2019 کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل بود و نقش بسزایی در به قهرمانی رسیدن این تیم در این تورنمنت داشت.

 

گفته می‌شود آلوز به دنبال عقد قراردادی دو ساله است که دستمزدش هم در سال چیزی در حدود 7 میلیون یورو باشد و در کنارش پاداش‌هایی هم برای وی در نظر گرفته شود.

 

 آلوز تا کنون 40 عنوان قهرمانی در رده ملی و باشگاهی کسب کرده است.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها