8/11/2020
سه شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
اتلتیکومادرید در پی شکی‌دهی خط حمله خوفناک

اتلتیکومادرید در پی شکی‌دهی خط حمله خوفناک

اتلتیکو مادرید تلاش برای جذب خامس رودریگز از سخت‌ترین رقیبش، رئال مادرید را آغاز کرده و این یعنی دیگو سیمئونه امیدوار است برای فصل 2020-2019 خط حمله ترسناکی بسازد.

اعتمادآنلاین|ژوائو فلیکس، آلوارو موراتا و مارکوس یورنته در این تابستان خریداری شده‌اند در حالی که توماس لمار و دیگو کاستا پیش از این در خط حمله تیم مشارکت داشتند.

 

حالا قرار است بازیساز کلمبیایی که تقریبا می‌تواند در طول یک فصل 10 گل و 10 پاس گل را تضمین کند، خط حمله تیم را تکمیل کند. این به کیفیت خط حمله تیم که در زمان مربیگری سیمئونه غالبا دست‌کم گرفته شده، کمک زیادی می‌کند.

 

اگر تنها روی فلیکس و لمار تمرکز کنیم، روی هم حدود 200 میلیون یورو برای تیم خرج برداشتند و به این دلیل احتمالا در ترکیب اصلی تیم در فصل آینده قرار می‌گیرند. اگر خامس هم به این جمع اضافه شود، ساختاری هجومی شکل می‌گیرد که در تاریخ روخی بلانکو بی‌سابقه است. کاستا و موراتا در نوک حمله می‌درخشند و چه راهی بهتر برای کمک به آنها از اینکه یکی از بهترین پاسورهای فوتبال به جمعشان اضافه شود.

 

سیمئونه البته برای تقسیم دقایق بازی بین این افراد که هر کدام مدعی حضور در ترکیب اصلی هستند، مشکل خواهد داشت. سن و سال فلیکس احتمالا علیه او عمل می‌کند و اینجا است که مربی آرژانتینی باید از او حمایت کند چون وقتی شما برای یک تیم 126 میلیون یورو هزینه داشته باشید، در نخستین بازی که در ترکیب اصلی قرار نگیرید، داستان‌ها شروع می‌شود و این بازیکن بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرد.

 

بازی در چهار جام به سیمئونه فرصت می‌دهد به صورت چرخشی از بازیکنانش استفاده کند و به این ترتیب بهترین بازی را از تیمش بگیرد. جدایی آنتوان گریزمان به معنی آن است که تیم دیگر بازیکنی ندارد که در هر شرایط باید در ترکیب اصلی قرار گیرد و این یعنی اتلتیکو یک تیم قویتر می‌شود.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها