1/18/2020
شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۸
عملکرد فراکسیون زنان مجلس بررسی شد
در نشست جبهه احزاب زنان اصلاح‌طلب (صدف):

عملکرد فراکسیون زنان مجلس بررسی شد

جبهه احزاب زنان اصلاح‌طلب (صدف) در نشستی با حضور جمعی از اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس، عملکرد این فراکسیون را مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار دادند.

اعتمادآنلاین| در نشست جبهه احزاب زنان اصلاح‌طلب (صدف) که در دفتر انجمن روزنامه نگاران زن برگزار شد، دبیران کل و قائم مقامان چهار حزب تشکیل دهنده صدف به عنوان دعوت کننده و فریده اولادقباد، فاطمه ذوالقدر، فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی و پروانه مافی از اعضای فراکسیون زنان مجلس دهم به عنوان میهمان حضور داشتند.

 

هدف از تشکیل این جلسه ارائه گزارش عملکرد نمایندگان زن اصلاح طلب مجلس در قالب فراکسیون‌های زنان و خانواده و نیز هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص اقدامات و فعالیت های این نمایندگان بود که هریک از اعضای فراکسیون زنان حاضر در جلسه به صورت جداگانه تلاش کردند ضمن بیان سختی های کار نمایندگی شان در مجلس، گزارشی اجمالی از اقدامات و فعالیت های فراکسیون با رویکرد تحقق اهداف زنان و در عین حال عملکرد خویش در قالب مأموریت نمایندگی به احزاب حامی خود ارائه کنند.

 

صدف، ائتلافی میان چهار حزب اصلاح طلب مرکب از انجمن روزنامه نگاران زن ایران با دبیرکلی ژاله فرامرزیان، جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان با دبیرکلی شهیندخت مولاوردی، جمعیت زنان مسلمان نواندیش با دبیرکلی فاطمه راکعی و مجمع زنان اصلاح طلب با دبیرکلی زهرا شجاعی است .

 

در صدف همچنین سه شخصیت حقیقی یعنی الهه کولایی، فخرالسادات محتشمی پور و آذر منصوری صاحب رأی هستند.

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها