12/5/2019
پنج شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۸
وقتی به ایران رفتم احساس گروه بیتلز را داشتم!
جردن باروز:

وقتی به ایران رفتم احساس گروه بیتلز را داشتم!

کشتی گیر معروف آمریکایی عنوان کرد در ایران نسبت به هر جای دیگر دنیا بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. او همچنین از بازگشت قدرتمندانه برای کسب مدال در المپیک توکیو خبر داد.

اعتمادآنلاین| جردن باروز قهرمان 31 ساله المپیک 2012 لندن از آمریکا، در دوره قبل در ریو عملکرد ناامیدکننده ای داشت و از رسیدن به سکو بازماند. در فاصله کمتر از یک سال تا شروع المپیک توکیو باروز از انگیزه بالای خود برای بازگشت به سکو خبر داد و گفت: نمی خواهم المپیک توکیو آخرین فصل از زندگی ورزشی من باشد. این یک مقطع کوچک در زندگی من است و می خواهم قدرتمندانه برگردم و بتوانم به سبک خودم قدرتنمایی کنم. می خواهم برای فرزندانم اخلاق حرفه ای که لازم است ببینند را به نمایش بگذارم تا الهام بخش آنها در آینده شوم.

 

باروز هنوز نمی داند که فرزندان 5 و 3 ساله اش وارد حرفه کشتی شوند یا خیر هر چند آنها از همین ابتدا کفش ها و دوبنده کشتی به تن می کنند. باروز در همین ارتباط گفت: نمی‌دانم. امیدوارم آنها هم سمت کشتی بروند. باید منتظر بمانیم.

 

این کشتی‌گیر همچنین ابراز خوشحالی کرد کشتی بعد از نگرانی‌های اخیر همچنان در بازیهای المپیک باقی ماند و در این رقابت ها حضور دارد.

 

باروز همچنین می گوید از هر جایی در جهان که کشتی گرفته است، در ایران بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.(تعداد فالوورهای اینستاگرام باروز از تهران نسبت به تمام شهرهای دنیا بیشتر است.)

 

در همین رابطه کشتی گیر آمریکایی گفت: وقتی به ایران رفتم احساس گروه بیتلز (گروه 4 نفره خوانندگان راک و پاپ انگلیسی) را داشتم که در دهه 60 (دوران اوج محبوبیت) از هواپیما پیاده و وارد لندن می شدند.

 

جردن باروز دارنده 5 طلای جهان و المپیک است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها