7/8/2020
چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹
ماجرای اختلاف سحر قریشی و مهناز افشار چه بود؟/ ماجرای خبرسازی سه زن چه بود؟+ ویدئو
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ماجرای اختلاف سحر قریشی و مهناز افشار چه بود؟/ ماجرای خبرسازی سه زن چه بود؟+ ویدئو

ماجرای مهناز افشار و سحر قریشی در هفته گذشته حاشیه‌های زیادی پدید آورد، به گونه‌ای که بسیاری از رسانه‌ها و صفحه‌های فضای مجازی به این موضوع پرداختند.

اعتمادآنلاین| هفته گذشته هفته انتقام‌گیری و مچ‌گیری و بی‌خیالی سه نفر بود. بله، ماجرا با صحبت‌های انتقام‌جویانه کسی که منقلب می‌شد آغاز شد و یک مجری آن‌ور آبی جوابش را داد و ستاره‌ای که این روزها باید جواب پس بدهد، جواب او را نداد و لایکش را زیر پست آن مجری گذاشت.

 

توییت معنادار مهناز افشار
 

خوب است بدانید مهناز افشار زمانی که سحر قریشی از منقلب شدنش به دلیل حضور در کنار مردم در استادیوم گفته بود، در یک توییت اعلام کرد: «نمی‌شه خیلی راحت حق نیمی از جامعه را انکار کرد، چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می‌گیره «منقلب» میشه! ورود به ورزشگاه‌ها حق زنان است. والسلام.» اما او که اکنون درگیری‌های قضایی خودش و شوهرش دست‌وپا گیرش شده، این بار جواب سحر قریشی را نداد.

 

عکس1

 

حمله تند سحر قریشی به مهناز افشار

سحر قریشی که این روزها روی بورس است و دو فیلم «ایکس لارج» و «نیوکاسل» را روی پرده دارد، در گفت‌وگو با یکی از برنامه‌های اینترنتی، درباره کسی که حتماً مهناز افشار است، گفت: «واقعاً دلم می‌سوزد که برای پنهان کردن اشتباهات خودمان و خانواده‌هایمان سوار موج صحبت‌های یک آدم می‌شویم، ایشان آمده‌ روی موج لطف و محبت مردم به نفع خودش سوار شده است، با تخریب من یک‌سری اتفاقات نسبت به این خانم فراموش شد. من می‌گویم چه انقلاب درونی بالاتر از اینکه یک زن هویت خود را زیر ریش، گریم و... پنهان کند و زیبایی بدنش را که در آینده تبدیل به یک مادر خواهد شد، مخفی کند، سپس در استادیوم حاضر شود و فیلم بگیرد و زیر پستش من را تگ کند، بگوید منقلب نشدیم.»

 

 

 

او ادامه داد: «من روزی در خانه‌ام می‌نشستم و فیلم ایشان و بازیگران آن نسل را می‌دیدم و کیف می‌کردم و دوست داشتم از نزدیک ببینم‌شان، اما الان از حضور من در سینما می‌ترسند. چرا سنت بالا رفته و دیگر شبیه هیچ‌کس نیستی این همه به در و دیوار چنگ می‌زنی؟»

 

حمله تند مجری شبکه ماهواره‌ای به سحر قریشی

 

سالومه سیدنیا مجری یکی از برنامه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای اما در پستی خطاب به سحر قریشی پاسخ تندی به این صحبت‌هایش داد. او نوشت: خب خب خب صبح وعده داده بودم که میخوام حال سرکار خانم سحر قریشی رو بپرسم، سلام خانم سحر قریشی با هویت خوب هستین؟ شما خوب نباشین کی خوب باشه؟ شما جوانین، زیبایی خدادادی دارین و شبیه هیچ کسی هم نیستین برای همینم کلی کارهای درخشان در کارنامتون دارین از سایز بزرگ «ایکس لارج» تا سایز کوچک «آب‌نبات چوبی»! شما با هویتین برای همین وقتی در کنار مردان قرارمیگیرین منقلب میشین! شما رو اینقدر همه آدم حساب میکنند که فیلم‌های اطلاعات سینمایی شما در برنامه آقای رشیدپور دست به دست میچرخد و همه تحسینتان میکنن! حال شما خوب نباشد میخواهید حال هموطنان هم جنس شما که برای کمترین حق شون مبارزه میکنند خوب باشد؟ خوشحالم هنوز جوانید و جویای نام و دارید قدم‌های بزرگی در جهت رشد چرخیدن با دوست و رفیق شفیقتان الهام چرخنده برمیدارید! براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم از تجربه در فیلم‌های عشقولانس و خالتور و آپاچی به درجات کاپولایی نائل شوید! با احترام: یه بی‌هویت سن‌بالا که شبیه کسی نیست.

 

عکس1

 

سکوت مهناز افشار

به هر صورت آخر هفته رسید و مهناز افشار در واکنش به صحبت‌های قریشی تاکنون سکوت اختیار کرده و فقط پست مجری شبکه‌ من و تو در انتقاد به‌ سحر قریشی را لایک کرده است. البته شاید همین حد هم برای سحر قریشی کافی باشد.

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها