12/5/2019
پنج شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۸
جشنواره «آوای ارادت» برگزار می‌شود
مدیر انجمن موسیقی استان لرستان:

جشنواره «آوای ارادت» برگزار می‌شود

امین عباسیان، مدیرانجمن موسیقی استان لرستان در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های این مجموعه از برگزاری کنسرت مشترک نوید افقه و بهداد بابایی به نفع سیل‌زدگان و برگزاری جشنواره «آوای ارادت» خبر داد.

اعتمادآنلاین|امین عباسیان، مدیر انجمن موسیقی استان لرستان با اشاره به برخی فعالیت‌های انجام‌گرفته در این مجموعه بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته روز پنجشنبه 31 مرداد کنسرت مشترک نوید افقه نوازنده و مدرس شناخته شده تمبک و بهداد بابایی نوازنده سه تار و آهنگساز مطرح موسیقی ایرانی در تالار شهید آوینی شهر خرم آباد برگزار می شود.

 

این در حالی است که طبق خواسته اعضای گروه اجرایی، این کنسرت در حمایت از سیل‌زدگان اخیر استان لرستان میزبان علاقه‌مندان خواهد بود که در این زمینه نیز انجمن موسیقی استان لرستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری لرستان و تمامی دستگاه‌ها همکاری لازم را انجام داده اند تا بتوانیم به بهترین شکل پذیرای تماشاگران باشیم.

 

او درباره دیگر برنامه های پیش رو انجمن موسیقی استان لرستان گفت: براساس هماهنگی‌های صورت‌گرفته با همکاری بنیاد رضوی، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بین ایام عید قربان تا عید غدیر با برگزاری جشنواره موسیقی «آوای ارادت» میزبان مخاطبان موسیقی خواهیم بود که مجری این پروژه انجمن موسیقی استان لرستان است. این جشنواره با موضوع امام رضا (ع) و با حضور تعدادی از گروه های موسیقی در یکی از فضاهای باز شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

 

مدیرانجمن موسیقی استان لرستان در پایان یادآور شد: اغلب شرکت کنندگان این جشنواره از هنرمندان مطرح موسیقی منطقه لرستان هستند که سه گروه از آنها از استان لرستان و سه گروه نیز از استان های هم جوار در این رویداد حضور دارند. ما برای برگزاری این رویدادها نهایت تلاش خود را انجام داده ایم که بتوانیم در برگزاری یک رویداد آیینی که با حضور گروه های محلی برگزار می شود شرایط با کیفیتی را ایجاد کنیم که امیدوارم در این راه به موفقیت‌هایی هم دست پیدا کنیم.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها