1/24/2020
جمعه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۸
احزاب با همه توان وارد صحنه انتخابات شوند/ حضور تمامی گروه‌ها موجب پرشور برگزار شدن انتخابات می‌شود/ عربستان در باتلاق یمن گرفتار شده است
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

احزاب با همه توان وارد صحنه انتخابات شوند/ حضور تمامی گروه‌ها موجب پرشور برگزار شدن انتخابات می‌شود/ عربستان در باتلاق یمن گرفتار شده است

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: امیدوارم همه با هم در انتخابات آتی شرکت کرده و ملت عزیز ایران نیز انتخاب اصلح داشته باشند.

اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتی مجلس بیان کرد: امیدوارم همه احزاب با تمام توان وارد صحنه شوند.

 

وی با بیان اینکه حضور تمامی گروه ها موجب پرشور برگزار شدن انتخابات می شود، ادامه داد: در شرایط فعلی مردم از اصلاح طلبان و از دولت فعلی به شدت ناراضی هستند و طبعا وقتی در فضای نارضایتی کسی وارد صحنه شود، موفق نمی شود.

 

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: امیدوارم همه با هم در انتخابات آتی شرکت کرده و ملت عزیز ایران نیز انتخاب اصلح داشته باشند.

 

بادامچیان درباره حملات چند روز اخیر به مقرهای نیروهای حشدالشعبی عراق گفت: به طور طبیعی عراق به سمت کشور منسجم و قوی پیش می رود.

 

وی ادامه داد: حشدالشعبی نیروی ارزشمندی در عراق بوده و طبعا مخالف و موافق دارد و باید هوشمند بوده و با تدبیر با این مسائل برخورد کنند.

 

بادامچیان درباره خروج امارات از ائتلاف با سعودی ها در جریان حملات به یمن خاطر نشان کرد: عربستانی های گرفتار در باتلاق یمن به دنبال ارتباط و همکاری با ایران هستند.

 

وی اضافه کرد: اینها فکر می کردند که می توانند یمن را در هم بشکانند، اما همانطور که دیدید با مقاومت نیروی های مردمی انصارالله یمن مواجه و شکست های سختی را متحمل شدند.

 

بادامچیان ادامه داد: انصارالله یمن یکی از قدرتهای جبهه مقاومت در منطقه بوده و به سلاح های تهاجمی و پهپادهای پیشرفته دست یافته و ائتلاف سعودی ها و امارات توان مقابله با انصارالله یمن را ندارد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها