1/24/2020
جمعه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۸
نحوه واریز سود سهام عدالت و آخرین جزئیات از واریزی‌ها
رئیس سازمان خصوصی‌سازی مطرح کرد:

نحوه واریز سود سهام عدالت و آخرین جزئیات از واریزی‌ها

رئیس سازمان خصوصی‌سازی، گفت: ارزش سهام عدالت کسانی که یک میلیون تومان کامل سهام داشته اند به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

اعتمادآنلاین|علی اشرف عبدالله پوری حسینی، با اشاره به آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت به حساب دارندگان سهام گفت: سود سهام عدالت سال های 95 و 96 به تمام کسانی که شماره حساب شبای خود را ارائه کرده‌اند پرداخت شده، اما عده ای شماره  حساب شبای خود را ارائه نکرده اند.

 

رییس سازمان خصوصی سازی، افزود: از 15 تیر ماه تا 15 مرداد ماه حدود 338 هزار نفر شماره شبای خود را ارائه کرده اند که 56 میلیارد تومان سود سال 95 و 96 آنها واریز می‌شود.

ارزش سهام های یک میلیونی به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است

وی با بیان اینکه از 15 مرداد تا 15 شهریور نیز تعداد دیگری شماره شبای خود را ارائه می دهند که سود سهام عدالت آنها نیز واریز می شود، ادامه داد: تمامی افرادی که تا پانزدهم تیرماه شماره شبای خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده اند سود سهام عدالت آنها پرداخت شده است.

 

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، تصریح کرد: اثرات افزایش دارایی شرکت های سهام عدالت در پرداخت سود سال 97 اعمال می شود که بر این اساس ارزش سهام کسانی که یک میلیون تومان کامل داشته اند به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

 

منبع: برنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها