12/5/2019
پنج شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۸
تمام انرژی فدراسیون کشتی صرف تامین اعتبار می‌شود

تمام انرژی فدراسیون کشتی صرف تامین اعتبار می‌شود

انتخابات فدراسیون کشتی در بدترین زمان ممکن برگزار شد و این روزها علیرضا دبیر بیش از هر چیزی انرژی خود را صرف تامین اعتبار برای اعزام تیم‌ها به مسابقات جهانی و تورنمنت‌ها کرده است.

اعتمادآنلاین|انتخابات ریاست فدراسیون کشتی بعد از اماواگرهای فراوان روز 26 تیر ماه به انجام رسید و علیرضا دبیر به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

 

پیش از آن نیز تاکید شده بود که کشتی در تابستان با ترافیک مسابقه در کلیه رده‌های سنی مواجه است و قطعا خیلی زودتر از آن می‌بایست انتخابات برگزار می‌شد اما به دلیل حواشی زیاد و اتفاقاتی که در آن مقطع رخ داد، درنهایت مجمع انتخاباتی در بدترین زمان ممکن تشکیل جلسه داد.

 

بنابراین علیرضا دبیر در شرایطی مسئولیت را برعهده گرفت که با حقوق عقب‌افتاده پرسنل فدراسیون، بدهی‌های مالیاتی که منجر به مسدود شدن حساب این فدراسیون شد و چندین اعزام جهانی روبه‌رو بود.

 

این در حالی است که اتحادیه جهانی نیز در نامه‌ای بدهی‌هایش را از فدراسیون ایران طلب کرده است.

 

در این شرایط بزرگترین چالش فدراسیون علیرضا دبیر در بدو کار، مشکلات مالی است. او این روزها بیشتر از هر کار دیگری انرژی خود را صرف تامین اعتبار و جذب اسپانسر کرده است.

 

هزینه‌های سرسام‌آور اعزام‌های بین‌المللی چیزی نیست که بشود به راحتی تامینش کرد. تا امروز تیم‌های ملی آزاد و فرنگی نوجوانان به جهانی صوفیه اعزام شده و با نایب‌قهرمانی و قهرمانی جهان به کشور بازگشته‌اند. حالا کشتی در آستانه مسابقات جهانی جوانان است،‌ در عین حال نیز تیم‌های ملی آزاد و فرنگی به آخرین تورنمنت بین‌المللی پیش از جهانی خود اعزام شده‌اند.

 

در ادامه نیز مسابقات جهانی 2019 نورسلطان در پیش از است و دو تیم بزرگسالان ایران به قزاقستان اعزام خواهند شد و بعد از آن نیز امیدهای جهان برگزار می‌شود.

 

دبیر این روزها بیش از هر چیزی باید به فکر تامین اعتبار برای اعزام‌ها و اردوها و البته بدهی‌ها باشد. او در سخت‌ترین مقطع ممکن که بیشترین بار مالی را برای فدراسیون دارد، مسئولیت را برعهده گرفته است.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها