2/22/2020
شنبه، ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
2 گردشگر ایرلندی که با پول تقلبی خرید می‌کردند، دستگیر شدند

2 گردشگر ایرلندی که با پول تقلبی خرید می‌کردند، دستگیر شدند

دو گردشگر نوجوان ایرلندی که در تلاش بودند با استفاده از پول تقلبی اقدام به پرداخت وجوهی برای خرید غذا کنند، در اسپانیا دستگیر شدند. این دو نوجوان از اسپانیا اخراج شدند.

اعتمادآنلاین| پرداخت هزینه‌های مختلف با پول تقلبی موضوع عجیبی نیست. اما موضوع وقتی عجیب‌ می‌شود که گردشگران از این روش برای پرداخت استفاده کنند. همانطور که اخیرا دو گردشگر ایرلندی تلاش کردند با کمک پول تقلبی پرداخت خود را انجام دهند.

 

جلب است که این دو نفر به علت مصرف مشروبات الکلی حال و روز درستی هم نداشتند و در نتیجه متوجه نشدند صاحب رستوران به آنان شک دارد و در نتیجه تا زمان حضور نیروهای پلیس در رستوران نشسته بودند. این دو گردشگر مدعی شده‌اند که پول‌ها را در هتلی که در آن اقامت دارند یافته‌اند و دزد نیستند و قصد کلاهبرداری هم نداشتند.

 

پس از دستگیری این دو نفر، به پلیس دستور داده شد اتاق هتل آنها را نیز بررسی کند، اما هیچ چیز غیرقانونی در آنجا کشف نشد. این مظنونان به جرم غیرجدی تقلب متهم شده و توسط قاضی با قرار وثیقه آزاد شدند. هنوز مشخص نیست که آیا پلیس اسپانیا اقدام دیگری انجام داده یا خیر اما به نظر می‌رسد این دو نفر از اسپانیا اخراج شده‌اند.

 

منبع: انتخاب

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها