12/8/2019
یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
کیفیت خودروهای داخلی نه بهبود می‌یابد نه کاهش!
ارزیابی کیفی خودروهای تولیدی در تیرماه

کیفیت خودروهای داخلی نه بهبود می‌یابد نه کاهش!

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی در تیرماه امسال را منتشر کرد.

اعتمادآنلاین| براساس ارزیابی صورت گرفته از سوی این شرکت، در تیر ماه امسال در گروه خودروهای سواری تولیدی در سطح قیمتی یک، خودروی نیو مزدا 3، چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است. در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی دو نیز، دو خودروی پژو 2008 و سیتروئن C3 پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

همچنین در سطح قیمتی دو، کیا سراتو و هایما s7 اتوماتیک چهار ستاره کیفی کسب کرده‌اند. تیگو 5، جک S5، جک S3 و هایما S5 اتوماتیک نیز سه ستاره کیفی و خودروی x33 NEW MVM، دو ستاره را به خود اختصاص داده‌ است.

 

اما در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی سه، خودروهای B30 و چانگان CS35 توانسته‌اند چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کنند.

 

 در سطح قیمتی چهار نیز خودروهای تندر 90 پلاس و پلاس اتوماتیک، پارس تندر، پژو 207 اتوماتیک صندوق‌دار و بدون صندوق، پژو 207 و دنا پلاس همگی چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

در همین گروه قیمتی خودروهای تندر 90، رانا، پژو 206 صندوق‌دار و بدون صندوق، دانگ فنگ H30، کوییک، دنا و پژو پارس اتوماتیک سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

در این گروه قیمتی همچنین سمند سورن، پژو پارس، سمند، پژو 405، ساینا، تیبا و تیبا 2 دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

 

در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی پنجم نیز؛ همه محصولات اعم از پراید 111، پراید 131 و پراید 132، تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را توانسته‌اند کسب کنند.

 

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها