7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
استقلال به دنبال جذب یک مدافع سوریه‌ای

استقلال به دنبال جذب یک مدافع سوریه‌ای

طبق ادعای سایت عربی یورو اسپورت، استقلال برای جذب بازیکن سوریه‌ای رقم 200 هزار دلار به او پیشنهاد داده است.

اعتمادآنلاین|استقلال با هدایت استراماچونی به دنبال جذب یک مدافع چپ در تابستان است. این مربی ایتالیایی آرمین سهرابیان را نخواست و به نظر می‌رسد که او از عملکرد زکی‌پور هم راضی نیست و به همین خاطر از مدیران باشگاه خواسته که یک مدافع چپ خارجی را جذب کنند.

 

موید العجان بازیکن سوریه‌ای یکی از گزینه‌های خارجی استقلال برای پیوستن به تیم در تابستان است و به نظر می رسد که آبی پوشان پیشنهاد 200 هزار دلاری به این بازیکن داده‌اند.

 

سایت یورو اسپورت عربی نوشت که علاوه بر استقلال، تیم الاسماعیلی مصر هم به دنبال جذب این بازیکن سوریه ای است.

 

یکی از مدیران این باشگاه در گفت‌وگویی که با یورو اسپورت عربی داشت، گفت: ما با باشگاه الوحده سوریه برای جذب موید العجان مذاکرات خوبی داشتیم و ابتدا رقم 100 هزار دلاری برای جذب این بازیکن دادیم که آن رد شد و سپس رقم را به 150 هزار دلار افزایش دادیم اما بازهم رقم رد شد و به ما اعلام کردند که استقلال ایران رقم 200 هزار دلار پیشنهاد داده و به همین خاطر این بازیکن را نمی‌خواهیم چرا که حاضر نیستیم این رقم را برای او پرداخت کنیم.

 

پیش از این نیز اخباری درباره پیشنهاد استقلال برای جذب این مدافع سوریه‌ای مطرح شده بود اما مبلغ پیشنهادی مشخص نبود.

 

العجان در فصل 2017-2018 در لیگ مصر و برای الزمالک بازی کرد. او در این تیم دچار آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی شد و شش ماه خانه نشین شد.

 

العجان بعد از الزمالک راهی لیگ اردن شد و برای الجزیره به میدان رفت و بعد از آن هم پیراهن نیروی هوایی عراق را بر تن کرد. اکنون باید دید که مقصد بعدی او چه تیمی خواهد بود.

 

این بازیکن سوریه‌ای 26 سال سن دارد و سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش را هم دارد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها