1/24/2020
جمعه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۸
«یک جشن بی‌کران» همینگوی روی آنتن می‌رود
با همکاری نوه نویسنده؛

«یک جشن بی‌کران» همینگوی روی آنتن می‌رود

سریالی با اقتباس از کتاب ارنست همینگوی با عنوان «یک جشن بی‌کران» ساخته می شود.

اعتمادآنلاین|کتاب خاطرات ارنست همینگوی با عنوان «یک جشن بی‌کران» که در فارسی با عنوان «پاریس جشن بی‌کران» منتشر شده است، به زودی در قالب سریال ساخته می شود.

 

ویلیج رودشاو انترتینمنت گروپ، ماریل همینگوی، جان گلداستون و مارک روزن قرارداد تهیه سریالی بر مبنای این کتاب خواندنی را که اولین بار سال 1964 و پس از درگذشت نویسنده منتشر شد، امضا کردند.

 

در این کتاب جزییاتی از زندگی همینگوی در حالی که روزنامه‌نگاری جوان در پاریس بود، روایت شده است. او در این دوره در دهه 1920 تازه با هدلی ریچاردسون همسر اولش ازدواج کرده بود. چهره‌های مشهور دنیای هنر و فرهنگ آن زمان از جمله اسکات فیتزجرالد و همسرش زلدا ، آلیس بی.توکلاس، گرترود استاین و جیمز جویس در این کتاب حضور دارند.

 

ماریل نوه همینگوی گفت از 11 سالگی و وقتی با پدرش به پاریس رفت، این کتاب را خیلی دوست می‌داشت.

 

وی عنوان کرد که این کتاب را با پدرش می‌خوانده و او توضیحاتی درباره زندگی پدربزرگش، جایی که زندگی‌ می‌کرد، رستورانی که می‌رفت؛ چگونگی نوشتنش و رویاهایش برای بدل شدن به یک نویسنده بزرگ به او می‌داد.

 

ماریل همچنین از عشق زیاد پدربزرگش به مادربزرگش هدلی و ... یاد کرده است.  

 

ماریل همینگوی 57 ساله و بازیگر است. او بازیگری را از 14 سالگی آغاز کرده و نامزدی گلدن‌گلوب و بفتا را برای بازی در «منهتن» وودی آلن در کارنامه دارد.   

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها