2/26/2020
چهارشنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
هرگز از وزنه‌برداری دور نخواهم شد/ تلاش می‌کنم به تیم ملی کمک کنم
بهداد سلیمی:

هرگز از وزنه‌برداری دور نخواهم شد/ تلاش می‌کنم به تیم ملی کمک کنم

قهرمان وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: تلاش می‌کنم در فرصتی که در اختیارم گذاشته شده توانایی‌ام را نشان دهم و به المپین ها خدمت کنم.

اعتمادآنلاین|بهداد سلیمی درباره ی سمت جدید خود در کمیته ملی المپیک بیان کرد: آقای صالحی امیری با توجه به شناخت  و لطفی که به من داشت، این فرصت را در اختیارم گذاشت تا توانایی خودم را نشان دهم. من مشاور او در امور المپین ها هستم و کارهای مربوط به تمام المپین ها، پیشکسوتان و کسانی که هنوز ورزشکار هستند را انجام می دهم و سعی می کنم بتوانم به آنها کمک کنم.

 

سلیمی در مورد اینکه شاید این توقع ایجاد شود که تمام مشکلات المپین ها را حل کند، تاکید کرد: حدود اختیارات من مشخص است و در همان حدود اختیارات تمام تلاشم را می‌کنم که به المپین ها خدمت کنم.

 

قهرمان المپیک لندن در پاسخ به این پرسش که در سالهای آینده او در سمت جدیدی در کمیته ملی المپیک خواهیم دید یا خیر، تصریح کرد: حالا نمی‌توان به صورت قطعی گفت اما فکر می کنم شروع خوبی برایم باشد و  بتوانم راه جدیدی را آغاز کنم، همچنین قدم در عرصه های جدیدی بگذارم و تجربیات خوبی را کسب کنم.

 

 او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه یعنی از الان برای آینده برنامه ریزی کرده است که کجا فعالیت کند، گفت: فکر می کنم هنوز صحبت برای این مسائل زود باشد.

 

سلیمی در مورد اینکه به نظر می رسد از رشته خودش یعنی وزنه برداری دور شده باشد، تاکید کرد: به هر حال این کار هم به طور غیر مستقیم با وزنه برداری در ارتباط است چون بخش عظیمی از المپین ها از وزنه برداری هستند که باید با آنها در ارتباط باشم. هیچ وقت از وزنه برداری دور نمی شوم و تلاش می کنم حداکثر ارتباط را داشته باشم و  سعی می‌کنم در جای جدید هم به وزنه برداری خدمت کنم.

 

وزنه بردار سابق تیم ملی ایران در پاسخ به این پرسش که تاکنون فدراسیون برای همکاری با او صحبت کرده است یا خیر، گفت: خیر. چیزی مطرح نشده است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها