2/25/2020
سه شنبه، ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
جلسه فتحی با استراماچونی برای ادامه همکاری

جلسه فتحی با استراماچونی برای ادامه همکاری

امروز امیرحسین فتحی و آندره‌آ استراماچونی تشکیل جلسه می‌دهند تا برای ادامه مسیر خود راهی را تعیین کنند.

اعتمادآنلاین| استراماچونی یک هفته‌ای است که باشگاه را تهدید به جدایی می‌کند. تلاش استراماچونی این است که نشان دهد تهدیدش جدی است و باشگاه هم تلاش می‌کند به همه تلقین کند موضوع جدی نیست و فقط جو رسانه‌ای به راه افتاده است. روز گذشته امیرحسین فتحی، مدیرعامل این باشگاه در واکنش به استعفای استراماچونی، موضوع را به شیطنت عده‌ای ربط داد و اعلام کرد یک رسانه ایتالیایی در حال مشکل‌تراشی است. او با این مصاحبه هم بعضی‌ها را در داخل ایران زد و هم بعضی‌ها را در ایتالیا. فتحی در طول یک سال گذشته بار‌ها و بار‌ها حرف‌هایی زده که برعکس از آب درآمده، به همین خاطر اگر امروز به صورت رسمی هم اعلام کند استرماچونی قبول کرده بماند، همه سخت باور می‌کنند. او در ماجرای پاتوسی، طارق، صیادمنش، شفر و... حرف‌هایی زد که...


دیروز فتحی به نزدیکانش گفت مشکلی بابت ادامه کار استراماچونی وجود ندارد و این مربی به فعالیتش ادامه خواهد داد. البته باور این مسئله هم کمی سخت است!


به ادعای استقلالی‌ها، گویا در صحبت‌های تلفنی با این مربی طرفین به جمع‌بندی اولیه برای ادامه همکاری رسیدند. جلسه امروز با او هم به نوعی احضار مربی ایتالیایی است. فتحی و اعضای هیئت‌مدیره می‌خواهند سفت و سخت مقابل او بایستند و بگویند چطور در عرض یک هفته کلاً تمام نظراتش عوض شده و یکسری امکانات جدید می‌خواهد و توقع دارد باشگاه با هر سازش برقصد؟ آن‌ها همچنین منتقد هستند که چرا استراماچونی دست روی بازیکنانی گذاشته که ممکن است خاطره الحاجی گرو و نیومایر را دوباره زنده کنند؟ همچنین حساسیت زیادی برای فتحی درباره یکی از دستیاران استراماچونی به وجود آمده است. او سباستین نام دارد و در جلسه آخر کنار دست مرد ایتالیایی نشسته بود. استقلالی‌ها می‌گویند رابطه نزدیک او با یکی از استقلالی‌ها مشکلاتی به وجود آورده است. فتحی تأکید دارد سباستین در جلسات حضور نداشته باشد. 


دیروز آخرین خبر از داخل باشگاه این بود که آندره‌آ نرم شده و احتمالاً در جلسه امروز هم با هدف ادامه همکاری رودرروی آبی‌ها می‌نشیند. البته شرط او این است که باشگاه دو بازیکن خارجی دیگر جذب کند. فتحی هم گویا قبول کرده این بازیکنان را بیاورد. او به نزدیکانش گفته چاره‌ای جز جذب بازیکن ندارد چراکه اگر این کار را نکند در واقع بهانه را به دست استراماچونی داده است. مدیرعامل استقلال به مربی تیمش گفته بازیکنان را می‌آورد ولی مسئولیت عملکرد آن‌ها به عهده خودش است. البته اگر استراماچونی این موضوع را هم قبول کند چه فایده؟ چراکه در نهایت باشگاه استقلال باید پول را پرداخت کند. ظاهراً مرد ایتالیایی فعلاً نرم شده و قرار است از این به بعد جلسات هفتگی بین او و فتحی دایر باشد تا بتوانند صحبت کنند و اگر مشکلی وجود داشته باشد، آن را با هم در میان بگذارند.

 

منبع: خبرورزشی

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها