2/27/2020
پنج شنبه، ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
به این وضع خاتمه دهید/ این‌گونه درگیری‌ها نتیجه‌ای جز روشن شدن آتش فتنه و اختلاف در میان مردم ندارد
آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به جدال لفظی آیت الله یزدی و آملی لاریجانی:

به این وضع خاتمه دهید/ این‌گونه درگیری‌ها نتیجه‌ای جز روشن شدن آتش فتنه و اختلاف در میان مردم ندارد

آبروی روحانیت و نظام باید حفظ شود
آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به مسائل اخیر مطرح شده درکشور گفت: برادران عزیز! تجربه نشان داده که این‌گونه درگیری‌ها هرگز نتیجه‌ای جز روشن شدن آتش فتنه و اختلاف در میان مردم ندارد.

اعتمادآنلاین| آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در توصیه ای، با اشاره به مسائل اخیر مطرح شده درکشور ، حفظ آبروی روحانیت و نظام را مورد تاکید قرار داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله مکارم شیرازی، در توصیه این مرجع تقلید آمده است:  برادران عزیز! تجربه نشان داده که این‌گونه درگیری‌ها هرگز نتیجه‌ای جز روشن شدن آتش فتنه و اختلاف در میان مردم ندارد.

 

در بخش دیگری از توصیه آمده است: به همه شما احترام می‌گذاریم و متواضعانه تقاضا دارم این باب را به‌کلی مسدود کنید و به آبروی روحانیت و نظام کمک فرمایید. من به همه شما عزیزان دعا می‌کنم که به این وضع خاتمه دهید و حتی اگر افرادی پادرمیانی کنند تا عزیزان از یکدیگر عذرخواهی نمایند بسیار بجاست.

 

سخنان آیت الله محمد یزدی ، رئیس جامعه مدرسین در دیدار مسئولان مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم درخصوص رئیس سابق قوه قضاییه  و پاسخ آیت الله صادق آملی لاریجانی  منجر به بازتابهای گسترده ای درکشور شد. 

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها