2/25/2020
سه شنبه، ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
سیستم نظارت همگانی 137 تا مهرماه ارتقا پیدا می‌کند
مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران:

سیستم نظارت همگانی 137 تا مهرماه ارتقا پیدا می‌کند

مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران از از ارتقای سیستم نظارت همگانی 137، به ثبت تصویر،صدا و لوکیشن تا مهرماه خبرداد.

اعتمادآنلاین|محمد فرجود  در مورد  ارتقای سیستم نظارت همگانی 137، گفت:در حال حاضر  ‌در سامانه تهران من امکان ارسال متن، وجود دارد و به مرور امکان ارسال لوکیشن، صدا و تصویر نیز فراهم خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه تا کنون شهرداری برپایه سیستم های سنتی فعالیت می کرده  و باید فرایندهایی در داخل شهرداری تغییر کند که این مسئله زمانبر بود؛ گفت: نهایتا تا مهرماه سیستم سامانه نظارتی 137، ارتقا خواهد یافت و به امکان ارسال فیلم،‌ تصویر و موقعیت مکانی مجهر می شود.

 

فرجود با بیان اینکه مکن است شهروندان برای بیان مسائل و مشکلات خود بارها با  قسمت های مختلف شهرداری تماس گیرند گفت: در طراحی جدید سابقه تماس‌های هر شهروند موجود است و ضمن پیگیری حل مشکلات آنها، می توانیم پاسخ  سوالاتشان را نیز برای آنها ارسال کنیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات جدید سامانه 137 نیز بر بستر سایت تهران_من فعال خواهد شد گفت: در حال حاضر قصد نداریم که تمام راه های ارتباطی با شهرداری تهران را تنها بر بستر یک سایت تجمیع کنیم اما به مرور زمان می بایست راه های ارتباطی متعدد و گوناگون مردم که بعضا باعث سردرگمی می شود، محدود شود.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها