7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
جنایت، پایان خیانت زن جوان به همسرش

جنایت، پایان خیانت زن جوان به همسرش

مرد جوانی که با همدستی دوستش اقدام به قتل شوهر زن مورد علاقه‌اش کرده بود، دستگیر شد.

اعتمادآنلاین|حوالی ساعت 11 شب 23 تیرماه یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از کشف یک جسد در بیابانهای محدوده شهرک شهید شریفی (دولتخواه) خبرداد که در پی آن ماموران کلانتری 152 خانی آباد برای رسیدگی به موضوع به محل اعزام شده و در آنجا با جسد خون آلود مردی جوان روبه رو شدند که بلافاصله موضوع به بازپرس ویژه قتل اطلاع داده شد و با دستور وی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

 

 در بررسی اولیه جسد، مدارک شناسایی این فرد کشف و مشخص شد، جسد متعلق به فردی 33 سله به نام سامان است که ساکن همان محله دولتخواه بوده و دراثر اصابت جسم تیز مانند چاقو به قتل رسیده است. همچنین در نزدیکی محل کشف جسد یک دستگاه موتور سیکلت پالس متعلق به مقتول نیز کشف شد. 

در ادامه تحقیقات خانواده مقتول شناسایی شده و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی فراخوانده شدند، جسد نیز به پزشکی قانونی ارجاع شد تا تحقیقات تکمیلی در مورد علت قطعی قتل و ... انجام شود که مشخص شد 22 ضربه چاقو به نقاط مختلف بدن مقتول وارد شده است. در تحقیقات صورت گرفته از برادر مقتول، او به ماموران گفت: برادرم متاهل بوده و تا چند وقت قبل به عنوان  پیک موتوری مشغول به کار بود تا اینکه بیکار شد. روز حادثه هم حدود چند ساعت پیش از کشف جسد، فردی ناشناس با برادرم تماس گرفته و با او قرار ملاقات حضوری داشت و به همین دلیل  از منزل خارج شده بود.

 

  کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات برادر مقتول با بهره گیری از روش‌های علمی کشف جرم موفق به شناسایی دو مرد جوان به نام‌های صابر و نادر شدند که با مقتول قرار گذاشته بودند. این افراد در تاریخ 29 مرداد ماه در مخفیگاهشان واقع در شهرستان بهارستان در غرب استان تهران دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

 

دو متهم دستگیر شده، تحت بازجویی قرار گرفته و در همان تحقیقات به عمل آمده صراحتاً به قتل اعتراف کردند. صابر به کارآگاهان گفت: حدود یکسال پیش با همسر مقتول به نام سارا در فضای مجازی آشنا شدم و کم کم رابطه‌ای عاشقانه بین ما شکل گرفت، تصمیم گرفتیم که هرطور شده به هم برسیم و به همین دلیل سارا از من خواست که همسرش را به قتل برسانم و من هم موضوع را به دوستم نادر گفتم. برای قتل سامان نقشه کشیدیم و سرانجام با او تماس گرفتم و به بهانه کار و فعالیت در یک شرکت با او قرار ملاقات گذاشتم و او را به بیابان‌های اطراف محدوده دولتخواه کشاندم و وقتی موقیعت را مناسب دیدم بدون هیچ گونه گفتگویی بینمان به سمت وی حمله ور شدیم و با چاقویی که به همراه داشتیم  با زدن چندین ضربه به نواحی گردن او را به قتل رسانده و فرار کردیم. 

 

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تایید این خبر اعلام کرد: با توجه به اعتراف صریح هردو متهم به قتل، همسر مقتول نیز دستگیر شده و  متهمان با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها