2/28/2020
جمعه، ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
گرفتن سهمیه المپیک با 4 ماه تمرین امکان پذیر نبود
مربی قایقرانی زنان:

گرفتن سهمیه المپیک با 4 ماه تمرین امکان پذیر نبود

مربی تیم ملی زنان قایقرانی آب های آرام گفت: گرفتن سهمیه المپیک در مسابقات جهانی کار بسیار سختی بود با این حال از عملکرد زنان راضی هستم و انتظاری که داشتم را تا حدود زیادی برآورده کردند.

اعتمادآنلاین|مهسا مجللی  درباره ی عملکرد زنان در مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی جهان بیان کرد: رکوردهای زنان در مسابقات جهانی دقیقا همان رکوردهایی بود که در تمرینات به آنها رسیده بودیم و واقعا انتظار بهتر از این را نداشتیم. قبل از اینکه به مسابقات جهانی هم اعزام شویم، گفته بودم هدف ما از شرکت در مسابقات جهانی این است که محکی بزنیم و همچنین ببینیم بقیه کشورهای آسیایی در چه جایگاهی قرار می گیرند تا در ادامه برنامه ریزی ما باید به چه صورت باشد.

 

 مجللی در پاسخ به این پرسش که برنامه ای برای کسب سهمیه المپیک نداشتید، تاکید کرد: گرفتن سهمیه المپیک در مسابقات جهانی کار فوق‌العاده سختی بود و اگر واقع بین باشیم با حدود چهار ماه تمرین انجام آن امکان پذیر نبود.

 

او در مورد عملکرد آرزو حکیمی و هدیه کاظمی در قایق دونفره گفت: عملکرد قایق دونفره در مسافت 200 متر واقعا  خوب بود و در مسافت 500 متر هم رکوردی که به ثبت رساندند، تقریبا همان بود که در تهران ثبت کرده بودند اما با توجه به اینکه در مسابقه تاکتیک جدیدی را انجام دادند، رکوردشان می‌توانست یکی دو ثانیه بهتر باشد اما در کل رکوردشان در همین حدود بود و انتظار عملکرد خیلی بهتر از این نداشتم.

 

مجللی در پاسخ به این پرسش که حکیمی و کاظمی در قایق دونفره به خوبی هماهنگ شده اند یا هنوز به زمان بیشتری نیاز هست، تصریح کرد: هماهنگ هستند اما برای کسب نتیجه بهتر قطعا به زمان بیشتری نیاز داریم. از این به بعد هم برنامه ریزی مدون و جدی را هم در بخش کایاک و هم کانو برای قهرمانی آسیا داریم.

 

او در مورد اینکه مدت زمان باقی مانده تا قهرمانی آسیا برای اینکه ملی پوشان کاملا آماده باشند، کافی هست یا خیر، تاکید کرد: درمدت زمانی که داریم همه تلاشمان  را می کنیم تا ملی پوشان به بالاترین سطح از آمادگی خودشان برسند.

 

او در مورد عملکرد الناز شریفیان در قایق تک نفره قهرمانی جهان نیز گفت: الناز ورزشکار جوانی است. قطعا راه زیادی در پیش  دارد و از عملکردش راضی بودم حتی توانست در این مسابقات رکورد زمانی خودش را بهتر کند. در مجموع بانوان خوب بودند و چیزی که انتظار داشتیم را تا حدود زیادی برآورده کردند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها