4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
نفت مسجدسلیمان خوب بازی کرد ولی ما اعتماد‌به‌نفس نداشتیم
اسکوچیچ:

نفت مسجدسلیمان خوب بازی کرد ولی ما اعتماد‌به‌نفس نداشتیم

سرمربی تیم نفت آبادان پس از تساوی شاگردانش مقابل نفت مسجد سلیمان به مسائل مالی اشاره کرد.

اعتمادآنلاین|در هفته دوم مسابقات لیگ برتر نفت آبادان در خانه به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت و به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد.

 

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از این بازی اظهار داشت: این نکته را باید بگویم که از نتیجه تساوی راضی نیستم. با توجه به عملکردی که بعد از به ثمر رساندن گل‌مان داشتیم شایسته برد نبودیم و به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گویم.

 

او ادامه داد: مشکل ما این بود که نفرات خط دفاعی‌مان عقب آمدند و من نمی‌دانم که دلیل این کار چه بود. اگر از فوتبال بازی کردن امتناع کنیم نتیجه نخواهیم گرفت. البته ما بعد از اینکه گل مساوی را دریافت کردیم دوباره حمله کردیم.

 

وی در واکنش به این موضوع که صنعت نفت بعد از به ثمر رسیدن گل، بی‌جهت عقب کشید، گفت: من هیچ وقت به تیم نگفتم به عقب برگردد. بعد از اینکه گل زدیم، دلمان نمی‌خواست بازی کنیم. 70 سانتر روی دروازه داشتیم و باید یکی از آنها به گل تبدیل می‌شد.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان  ادامه داد: نفت مسجدسلیمان خوب بازی کرد ولی ما اعتماد‌به‌نفس نداشتیم، شاید هم اعتماد‌به نفس ما بالا بود که به آن شکل بازی کردیم. من از تیم راضی نیستم به این دلیل که از بازی کردن سر باز زدند.

 

اسکوچیچ در پایان گفت: ممکن است به بازیکنان 2-3 روز استراحت بدهم، ما 2 ماه کار کردیم و شرایط خیلی خوبی نداریم و مشکلات مالی ما را اذیت می‌کند. هیچ دریافتی تا به حال نداشتیم، ما بچه‌های جوانی در اختیار داریم که می‌جنگند، 4 امتیاز در دو بازی ابتدایی لیگ برای ما بد نیست. بیش از همه از بازی امروز تیمم ناراضی هستم و باید صادق باشم و بگویم که نفت مسجدسلیمان شایسته مساوی در این بازی بود.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها