2/19/2020
چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
عرضه دام بسیار مناسب است
علیرضا ملکی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی:

عرضه دام بسیار مناسب است

علیرضا ملکی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم گوشت دام سنگین حدود 90 و دام سبک حدود 103 هزار تومان است، گفت: با توجه به برخورد قانونی با متخلفان قاچاق دام از کشور، حجم عرضه دام سبک و سنگین در کشور بسیار قابل توجه بوده و کمبودی در ماه‌های آینده وجود نخواهد داشت.

اعتمادآنلاین| علیرضا ملکی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: در حال حاضر شرایط بسیار مناسبی در تامین و عرضه دام سبک و سنگین وجود دارد و با توجه به تجربه سالهای گذشته، هیئت ها حجم قابل توجهی از نیاز خود را از طریق دام سنگین تامین می‌کنند و تامین و عرضه دام سنگین در حال حاضر بیشتر از دام سبک است.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی بیان کرد: قیمت گوشت و دام نسبت به دو هفته گذشته تغییر آنچنانی نداشته و افزایش قیمتی را تجربه نکرده و هر کیلو گوشت دام سنگین در محدوده 90 هزار تومان و هر کیلو شقه بدون دنبه گوسفندی در حدود 103 هزار تومان است.

 

وی با تاکید بر اینکه عرضه دام بیش از تقاضا است، خاطرنشان کرد: دام تهران از غرب کشور به خصوص استان کرمانشاه تامین می‌شود و مشکلات گذشته مبنی بر قاچاق دام به طور کامل رفع شده و با متخلفان برخورد قانونی شده که این موضوع در تامین قابل توجه دام در کشور تاثیر تاثیرگذاری داشته است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها