9/17/2019
سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
علی لاریجانی شخصیتی فراجناحی و ظرفیتی برای نظام است/ برای همکاری لاریجانی با اصولگرایان موانعی وجود دارد مثل پایداری ها/ پایداری‌چی‌ها کمر همت به تخریب خاندان لاریجانی بسته‌اند
منصور حقیقت‌پور، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی، در گفت‌و‌گو با «اعتمادآنلاین»:

علی لاریجانی شخصیتی فراجناحی و ظرفیتی برای نظام است/ برای همکاری لاریجانی با اصولگرایان موانعی وجود دارد مثل پایداری ها/ پایداری‌چی‌ها کمر همت به تخریب خاندان لاریجانی بسته‌اند

منصور حقیقت‌پور، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی، گفت: پایداری‌ها خیلی از مسائل را رعایت نمی‌کنند و کمر همت بسته‌اند تا خاندان لاریجانی را تخریب کنند که باید گفت این نوع رفتار خدا را خوش نمی‌آید.

اعتمادآنلاین| ورود علی‌لاریجانی به رقابت‌های انتخاباتی، یکی از نکته‌های مهم انتخابات مجلس‌یازدهم است. منصور حقیقت‌پور، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی، در همین رابطه به اعتمادآنلاین گفت: آقای لاریجانی تاکنون موضع مشخصی نگرفته است و به همین دلیل باید منتظر بمانیم و ببینیم ایشان چه تصمیمی خواهند گرفت. اما به عقیده من ایشان ظرفیتی برای نظام است و ان‌شاءالله نیروهای نظام بتوانند با این چهره همکاری‌ مطلوبی داشته باشند.

 

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی همچنین درباره ائتلاف احتمالی لاریجانی با اصولگرایان گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست، اما معلوم است که این همکاری مانع‌هایی دارد؛ مثلاً تصور اینکه علی‌ لاریجانی با چهره‌هایی از جبهه پایداری در یک لیست و ائتلاف باشند واقعاً سخت است. به هر حال پایداری‌ها خیلی از مسائل را رعایت نمی‌کنند و کمر همت بسته‌اند تا خاندان لاریجانی را تخریب کنند که باید گفت این نوع رفتار خدا را خوش نمی‌آید و همچنین باعث ترویج بی‌اخلاقی در جامعه می‌شود.

 

حقیقت‌پور توضیح داد: به‌ هر حال همه ما دارای اشکال‌هایی هستیم و خود پایداری‌چی‌ها هم مگر در رفتار و کردارشان ایرادی ندارند؟ همه یادشان است که اعضای جبهه‌ پایداری در دولت گذشته از چه نوع تفکری حمایت‌های آنچنانی‌ به عمل آوردند. بالاخره همه ایرادهایی دارند و نباید با نادیده گرفتن مصالح نظام، تخریب و تخطئه یکدیگر را در اولویت کارهایمان قرار دهیم.

 

این چهره درباره اظهارنظر حسین مرعشی مبنی بر اینکه «با لاریجانی ائتلاف نمی‌کنیم» گفت: ببینید، آقای لاریجانی یکی از شخصیت‌هایی است که برای نظام اهمیت دارد و به‌ همین دلیل ایشان در قالب گروه‌ها و جریان‌های سیاسی باید دیده شوند تا بتوانیم از تاثیرگذاریشان بهره ببریم. به همین دلیل خود ایشان هم باید رفتاری فراجناحی داشته باشد.

 

منصور حقیقت‌پور در پایان گفت: انتخابات یکی از اتفاق‌های مهم نظام و کشور است و به همین دلیل همه سلیقه‌ها باید به دور از جار و جنجال به فکر اعتلای کشور و نظام باشند،‌ بلکه از این طریق مردم هم به آرامش برسند.

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها