10/29/2020
پنج شنبه، ۰۸ آبان ۱۳۹۹
«دیاپازون» به جشنواره بین‌المللى بوسان راه یافت

«دیاپازون» به جشنواره بین‌المللى بوسان راه یافت

«دیاپازون» به کارگردانى حامد تهرانى به بخش جریان نو بیست و چهارمین جشنواره بین المللى بوسان کره جنوبى راه یافت.

اعتمادآنلاین| فیلم سینمایى «دیاپازون» به کارگردانى حامد تهرانى و تهیه کنندگى علیرضا شجاع نورى در اولین حضور جهانى خود به بخش «جریان نو» بیست و چهارمین جشنواره بین المللى بوسان کره جنوبى راه یافت که یکى از فستیوال هاى مهم و درجه یک آسیا و جهان محسوب مى شود.

 

جشنواره جهانی فیلم بوسان (Busan International Film Festival) که به اختصار آن را (BIFF) می‌خوانند یکی از جشنواره‌های مهم فیلم در آسیا است که هر ساله در ماه اکتبر در کلان‌شهر بوسان (یا پوسان) کره جنوبی برگزار می‌شود.

 

«دیاپازون» با برخورداری از یک فیلمنامه اجتماعی که نویسندگی آن را حسین تهرانی بر عهده داشته است، در لوکیشن‌های تهران فیلمبرداری شده و ژاله صامتی بعنوان نقش اصلی این فیلم مقابل دوربین رفته است و بهنوش بختیاری، علیرضا استادی و معصومه رحمانی نیز از بازیگران دیگری هستند که در این اثر حضور دارند.

 

حدود 10 بازیگر جوان که همه آنها براساس سابقه حضور در صحنه تئاتر و همچنین گزینش از بین بیش از 100 متقاضی، انتخاب شده‌اند، در این فیلم ایفاى نقش کرده اند.

 

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی‌نیا، حسین تهرانى، ایلیا کیوان و معصومه رحمانی و بابک نوری، با معرفی علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی خانی، شادی گنجی، مهران آتش زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی  یکتا طبیبی بیتا تقى پور در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

پخش کننده ى جهانى این فیلم موسسه بین‌المللى هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخى است.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها