7/16/2020
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
کتاب‌های درسی در سیستان و بلوچستان رایگان توزیع می‌شود
معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی:

کتاب‌های درسی در سیستان و بلوچستان رایگان توزیع می‌شود

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه اول از طریق 6 هزار کتاب فروشی کشور خبر داد و گفت: کتاب‌های درسی در سیستان و بلوچستان به صورت رایگان توزیع می‌شود.

اعتمادآنلاین|علی باقرزاده معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به انتشار 142 میلیون جلد کتاب درسی در قالب یک هزار عنوان برای سال تحصیلی جدید، اظهار‌کرد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان به صورت رایگان توزیع و در مناطق محروم نیز به صورت نصف قیمت ارائه می‌شود.

 

وی افزود: هنوز حدود یک میلیون نفر از دانش‌آموزان در پایه‌های تحصیلی مختلف برای ثبت‌نام در سامانه سفارش کتاب‌های درسی اقدام نکرده‌اند و این گروه تا 16 شهریور برای ثبت‌نام کتاب‌های درسی فرصت دارند.

 

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: مجدد به مدت یک هفته امکان ویرایش ثبت سفارش کتاب‌های درسی را فعال می‌کنیم و در این مدت فقط دانش‌آموزانی که مدرسه محل تحصیل خود را تغییر داده‌اند, می‌توانند برای ویرایش سفارش خود اقدام کنند.

 

باقرزاده ادامه‌داد: توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره متوسطه اول از طریق 6 هزار کتاب فروشی سراسر کشور آغاز شده است و امسال قطع کتاب‌ها کوچک‌تر شده است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها