7/11/2020
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
اباذری نایب قهرمان کاراته وان ژاپن شد

اباذری نایب قهرمان کاراته وان ژاپن شد

صالح اباذری نماینده وزن 84+ کیلوگرم تیم ملی کاراته کشورمان در فینال پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان با شکست مقابل نماینده آلمان به مدال نقره این دوره از رقابت‌ها بسنده کرد.

اعتمادآنلاین|‎‌ پنجمین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته وان ژاپن در حالی از روز جمعه 15 شهریور ماه با حضور 649 کاراته کا از 79 کشور در شهر توکیو و در ورزشگاه "نیهون بودوکان" آغاز شده است که امروز (یکشنبه) در سومین و آخرین روز از این رقابت‌ها، کاراته‌کاهای کشورمان در دیدارهای پایانی این رقابت‌ها به مصاف حریفان خود می‌روند.

 

صالح اباذری نماینده وزن 84+ کیلوگرم تیم ملی کاراته کشورمان در اولین دیدار 3 بر صفر "تارک طاها محمد" از مصر را شکست داد و در دمین مبارزه خود موفق شد 2 بر صفر "حسین دایخی" از الجزایر را از پیش رو بردارد. آباذری در سومین دیدار خود مقابل "مهدی فیلالی" از فرانسه به برتری رسید و بعد از کسب نتیجه یک بر یک در وقت قانونی مبارزه با استفاده از قانون سنشو برنده مبارزه باشد. در ادامه این رقابت حساس و نفس گیر، در نیمه نهایی گنج زاده و اباذری به مصاف هم رفتند و این دیدار نیز با نتیجه یک بر صفر به سود صابح به پایان رسید و راهی فینال این رقابت ها شد. اباذری امروز(یک شنبه) برای کسب مدال طلا  به مصاف "جاناتان هورنه" آلمانی رفت و در این دیدار با شکست مقابل حریف خود به مدال نقره این دوره از رقابت‌ها دست یافت.

 

لازم به یادآوری است، امروز(یک شنبه) سارا بهمنیار نماینده وزن 50- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان، در فینال پنجمین مرحله لیگ جهانی توکیو به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت. ذبیح الله پورشیب نماینده وزن 84- کیلوگرم تیم ملی کاراته کشورمان به مصاف "آراگا" رقیب دیرینه‌اش رفت و با نتیجه یک بر صفر مقابل وی بازی را واگذار کرد و به مدال نقره بسنده کرد.

 

مجید حسن نیا و بهمن عسگری نمایندگان کشورمان نیز به مدال برنز دست یافتند.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها