7/6/2020
دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
دیپلم افتخار رومانی و برزیل به کاریکاتوریست جوان ایرانی تعلق گرفت

دیپلم افتخار رومانی و برزیل به کاریکاتوریست جوان ایرانی تعلق گرفت

امیررضا ترکمان رحمانی کاریکاتوریست جوان کشورمان توانست دیپلم افتخار چهل و‌ ششمین جشنواره جهانی طنز گرافیکی پیراسیکابای برزیل و جشنواره بین‌المللی سوسیاوا بوکووینا رومانی را دریافت کند.

اعتمادآنلاین| امیررضا ترکمان رحمانی با یک اثر کاریکاتور چهره در چهل و ششمین جشنواره جهانی طنز گرافیکی پیراسیکابای برزیل شرکت کرد که توانست دیپلم افتخار این جشنواره را از آن خود کند.

 

همچنین، کاریکاتور دیگری از ترکمان رحمانی در جشنواره بین‌المللی سوسیاوا بوکووینا رومانی SUCEAVA BUCOVINA شایسته قدردانی اعلام شد و دیپلم افتخار دریافت کرد.

 

در کارنامه هنری و حرفه ای این کاریکاتوریست جوان جوایز بسیاری دیده می شود که از جمله آنها می‌توان به برگزیده شدن در جشنواره بین المللی کاریکاتور و کارتون سوریه 2019، کسب دیپلم افتخار جشنواره بین المللی کارتون ولت هیمات آلمان 2019، کسب دیپلم افتخار جشنواره بین المللی سیساکو کره جنوبی 2018، کسب دیپلم افتخار نمایشگاه بین المللی کارتون و کاریکاتور کلانتان مالزی 2019، برگزیده شدن در جشنواره بین المللی کاریکاتور و کارتون هومور گالاریت کشور ایتالیا 2019 و ... اشاره کرد.

 

آثار کاریکاتور وی همچنین در نمایشگاه هایی که در جریان برپایی این جشنواره‌ها برگزار می‌شود به نمایش درآمده است. این 2 جشنواره تیر و مرداد امسال برگزار شدند اما جوایز این هنرمند به تازگی به او  تحویل داده شده اند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها