2/19/2020
چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
دانشگاه تهران میزبان «صفرمین رویداد تئاتر فنی» می‌شود

دانشگاه تهران میزبان «صفرمین رویداد تئاتر فنی» می‌شود

با هدف شناسایی، معرفی و حمایت از گروه‌های نمایش فعال در کانون تئاتر فنی که رشته غیر از نمایش دارند، رویداد رقابتی تئاتر در سطح دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین| این رویداد با عنوان «صفرمین رویداد تئاتر فنی» از سوی کانون تئاتر دانشجویان پردیس دانشکده‌های فنی و با همکاری کانون نمایش باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، مرکز تئاتر تجربی پردیس هنرهای زیبا و همچنین با حمایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده فنی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.

 

در فراخوان این رویداد آمده است:« کانون تئاتر دانشجویان پردیس دانشکده‌های فنی پس از نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر، به منظور تشویق و ترغیب فعالان فرهنگی و دانشجویان جریان ساز و تأثیرگذار در ارتقاء سطح کیفی تئاتر فنی به عنوان یکی از بسترهای تئاتر دانشگاهی، ایجاد خلاقیت، الگوسازی برای تثبیت گسترش هنر والای نمایش، همچنین مشارکت در اعتلای سطح فرهنگِ دانشگاهی و در راستای توسعه‌ی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، با مشارکت دانشجویان فعال در کانون تئاتر فنی؛ رویدادی تحت عنوان صفرمین رویداد تئاتر فنی در دانشکده فنی دانشگاه تهران در بستری کاملا دانشجویی به همت دانشجویان فنی و با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی برگزار می نماید.»

 

گروه‌های نمایشی داوطلب برای شرکت در این رویداد ابتدا باید طرح اجرای خود را ارسال کنند. طرح‌های برگزیده در دو مرحله بازبینی می‌شوند و گروه‌های واجد شرایط اجرا در رویداد، پس از بازبینی دوم مشخص می‌شوند که حداکثر 7 گروه برای رقابت در رویداد معرفی خواهند شد.

 

واژه صفرمین به این علت اطلاق شده که این رویداد در قالب و فضای دانشجویان غیر هنری و در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 

دانشجویان تا 16 شهریور مهلت دارند تا طرح اجرای خود را ارسال کنند. بازبینی مرحله اول از 22 تا 30 مهر و بازبینی مرحله دوم از 21 تا 29 آبان انجام و رویداد تئاتر فنی از 20 آذر تا 4 دی 1398 در دانشکده فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان 16 آذر برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها