2/23/2020
یکشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۸
دستیار ارشد دولت اوباما در کمپین ریاست جمهوری بایدن

دستیار ارشد دولت اوباما در کمپین ریاست جمهوری بایدن

کمپین ریاست جمهوری جو بایدن یکی از دستیاران سابق باراک اوباما را به عنوان یک مشاور و مقام ارشد عملیاتی این کمپین به خدمت گرفته است.

اعتمادآنلاین| منابع خبری به پایگاه هیل گفتند، کمپین انتخاباتی جو بایدن، نامزد پیشتاز ریاست جمهوری حزب دموکرات تصمیم گرفته تا میجو وارگهس،‌ یک دستیار پرسابقه باراک اوباما در زمان ریاست جمهوری‌اش را به عنوان یک مشاور و یک مدیر به خدمت بگیرد.

 

وارگهس که سابقه زیادی در کار به عنوان یک مقام دولتی در واشنگتن دارد.او سابقه کار به عنوان دستیار باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا در حوزه مدیریت کاخ سفید و همین طور معاون "مدیر پیشرفت" سابق در کاخ سفید را داشته و به مدیریت فعالیتهای روزمره کاخ سفید می‌پرداخته است.

 

او اکنون قرار است از تجربه اش برای کمک به کمپین بایدن، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا استفاده کند. یک منبع خبری تصریح کرد: بسیاری از کارمندان جو بایدن که قرار است او مدیرشان شود، قبلا در دولت اوباما با او کار کرده‌اند.

 

به گفته یک دستیار پرسابقه باراک اوباما، وارگهس تجارب گسترده فراوانی داشته و در عین حال از تجربه عملیاتی فراوان نیز برخوردار بوده و قادر به حرفه ای ساختن فعالیتها است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها