2/19/2020
چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
زنان آلیش‌کار در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند

زنان آلیش‌کار در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند

فاطمه درخشانی، نایب رئیس زنان فدراسیون کشتی گفت: زنان آلیش‌کار در مسابقات جهانی این رشته شرکت خواهند کرد.

اعتمادآنلاین| فاطمه درخشانی، نایب رئیس زنان فدراسیون، گفت: با موافقت فدراسیون و پس از بررسی شرایط، تیم ملی آلیش زنان در مسابقات جهانی این رشته شرکت خواهد کرد.

 

وی افزود: طی روزهای اخیر جلسات متعددی با دست اندرکاران کشتی زنان تشکیل شد تا بتوانیم با یک برنامه ریزی درست و هدفمند در مسیر توسعه و ارتقاء حوزه زنان گام های مثبتی برداریم.

 

درخشانی خاطرنشان کرد: طبق تقویم مصوب اتحاد جهانی کشتی، مسابقات جهانی آلیش و قزاق کوراش روزهای 18 الی 21 مهرماه 1398 در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. در همین رابطه تصمیم گرفتیم تا تیم ملی آلیش زنان در این مسابقات حضور یابد. هرچند که احتمالا تغییراتی در زمان و مکان این مسابقات وجود خواهد داشت.

 

نایب رئیس زنان فدراسیون کشتی تصریح کرد: مذاکراتی به صورت تلفنی با مسئولان اتحاد جهانی در حوزه کشتی های سنتی داشته ایم و مقرر شد تا در خلال مسابقات جهانی قزاقستان درباره میزبان و زمان نهایی برگزاری مسابقات جهانی آلیش تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

 

وی خاطرنشان کرد: برای پیگیری امور مربوط و رایزنی با نمایندگان سایر کشورها در حوزه زنان، در رقابت های جهانی قزاقستان حضور می یابم و در بخش روابط بین الملل نیز در خصوص تشکیل جلسات مشترک با روسای اتحاد جهانی کشتی، کنفدراسیون کشتی آسیا و روسای فدراسیون های کشتی کشورهای صاحب نام، رییس و نایب رییس فدراسیون کشتی را همراهی خواهم کرد.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها