2/23/2020
یکشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۸
به منچستریونایتد گفتیم هرچقدر هم پول بدهد، سانچو را نمی‌فروشیم
میشائیل زورک، مدیراجرایی باشگاه دورتموند:

به منچستریونایتد گفتیم هرچقدر هم پول بدهد، سانچو را نمی‌فروشیم

میشائیل زورک، مدیر اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند تمایل شیاطین سرخ برای خرید بال انگلیسی زردپوشان وستفالن را تأیید کرد.

اعتمادآنلاین| میشائیل زورک، مدیراجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند اعتراف کرد که باشگاه منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال برای خرید جیدون سانچو اقدام کرده است.

 

زورک در بخشی از یک مستند تلویزیونی درباره باشگاه دورتموند که توسط مؤسسه آمازون پرایم ساخته شده است، درباره سانچو می‌گوید: یکی از سوژه‌های داغ فصل نقل و انتقالات، تمایل منچستریونایتد به سانچو بود و مذاکرات او و باشگاه منچستریونایتد و صبحت‌هایی که من با مشاوران‌مان داشتم. یک جلسه هم برگزار شد. منچستریونایتد از مشاوران باشگاه ما دعوت به عمل آورد تا مذاکره کند. اما طبق چیزی که من اطلاع دارم، مشاوران به منچستریونایتد گفته‌اند که فرق نمی‌کند آنها چه پیشنهاد می‌دهند چون ما قصد نداریم که تابستان امسال سانچو را بفروشیم و به او اجازه رفتن نخواهیم داد. علاوه بر این خود بازیکن هم تمایلی نداشت که تابستان امسال ما را ترک کند.

 

سانچوی 19 ساله که ماه آگوست سال 2017 با قراردادی 9 میلیون پوندی از منچسترسیتی به بوروسیا دورتموند پیوست، فصل گذشته در 34 بازی‌اش در بوندس‌لیگا 12 گل زد و 14 پاس گل داد. او در این فصل هم در سه بازی‌اش برای زردپوشان وستفالن دو گل زده و 3 پاس گل داده است.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها