2/23/2020
یکشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۸
محور مقاومت، اسرائیل پوشالی را گوشمالی داده است/ اسرائیل و آمریکا از حرف‌های سید حسن نصرالله حساب ویژه‌ای می‌برند
جعفرزاده ایمن آبادی، عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس:

محور مقاومت، اسرائیل پوشالی را گوشمالی داده است/ اسرائیل و آمریکا از حرف‌های سید حسن نصرالله حساب ویژه‌ای می‌برند

ایمن آبادی، عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس، گفت: باید از سخنان اخیر «سید حسن نصرالله » و اطاعت پذیری‌اش از رهبر انقلاب و نوع ادبیاتی که به کار برده اند؛ تقدیر ویژه ای کرد، همچنین محور مقاومت با حداقل امکانات توانسته است، اسرائیل پوشالی را گوشمالی دهد.

اعتمادآنلاین|غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس، به مواضع صریح و شفاف «سید حسن نصرالله» در رابطه با ایران اسلامی و همچنین رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: در آیات و روایات ما به ایستادگی در مقابل زورگو و ظالم بی منطق، تاکید فراوانی شده است؛ چرا که انسانهای ظالم نسبت به ظلم هایی که در حق دیگران روا می دارند، هیچ گاه مماشات نمی کنند و دائما میل به ظلم کردن دارند.

 

وی در ادامه افزود: داستان زورگویی‌های آمریکا و اسرائیل هم به همین منوال است، بنابراین مقاومت می تواند، بهترین گزینه برای مهار کردن افسار رها شده این ظالمان علیه ملت ها باشد.

 

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار کرد: در حال حاضر خط مقاومت در لبنان با وجود سید حسن نصرالله با حداقل امکانات توانسته است، اسرائیل پوشالی را گوشمالی دهد.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: همگان به این مسئله مهم واقف هستند که هم اسرائیل و هم اینکه آمریکا از حرف‌های سید حسن نصرالله حساب ویژه‌ای می‌برند و این یعنی محورمقاومت در لبنان سبب رعب و وحشت ظالمان دنیا شده است.

 

جعفر زاده ایمن آبادی به سخنان صریح و شفاف سید حسن نصرالله در رابطه با انقلاب ایران و همچنین رهبر معظم انقلاب اشاره و تاکید کرد: باید از سخنان اخیر "سید حسن نصرالله "در خط مقاومت و همچنین اطاعت پذیری‌اش از رهبر انقلاب و نوع ادبیاتی که به کار برده اند؛ تقدیر ویژه ای کرد و باید این‌گونه ادبیات سرلوحه کار کسانی که در محور مقاومت فعالیت می کنند؛ قرار بگیرد.

 

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ضمن تقدیر از مواضع صریح سید حسن نصرالله و همچنین آرزوی موفقیت برای ادامه مسیری که در پیش دارند، اشاره و اظهار کرد: امیدوار هستیم که سید حسن نصرالله این مسیری را که در پیش دارند به تاسی از درس‌های کربلا با موفقیت سپری کنند و اسرائیل غاصب که لکه ننگی در خاورمیانه است را بتوانند از این جغرافیا محو کنند.

 

منبع: خانه ملت

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها