2/24/2020
دوشنبه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
مشکلی برای صدور کارت‌های سربازی وجود ندارد
سردار تقی مهری، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا:

مشکلی برای صدور کارت‌های سربازی وجود ندارد

سردار تقی مهری، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا، اعلام کرد که هیچ مشکلی در صدور کارت‌های پایان خدمت و معافیت سربازی وجود ندارد.

اعتمادآنلاین| سردار تقی مهری، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا، درباره این که آیا مشکلی در تامین کارتهای خام و صدور کارت های پایان خدمت و معافیت سربازی وجود دارد یا خیر؟ گفت: ما هیچ مشکلی در تامین و صدور این کارت‌ها نداریم و در صورتی که مدارک و پرونده افراد کامل باشد حداکثر ظرف مدت 15 روز کارت برایشان صادر خواهد شد.

 

 مهری اضافه کرد:  البته می‌دانید که ما دو نوع کارت سربازی داریم، یکی کارت معافیت و دیگری کارت پایان خدمت که در مورد کارت‌های معافیت سربازی، متقاضیان باید به این موضوع توجه کنند که این کارت پس از طی مراحل و گذراندن جلسات کمیسیون‌ها و اخذ مدارک صادر خواهد شد و منظور از 15 روز، 15 روز پس از ثبت درخواست نیست.

 

 وی در مورد اینکه  چرا صدور برخی از کارتها طولانی شده است، گفت: در مورد کارتهایی که روند صدورشان طولانی شده است، در اکثر موارد نواقص در مدارک وجود داشته و صدور کارت طولانی شده است، از این رو ممکن است تا زمان رفع نواقص و مدارک این فرایند زمان ببرد که لازم است متقاضیان نسبت به حل مشکل و رفع نواقص اقدام کنند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها