2/23/2020
یکشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۸
فشار دشمنان باعث قوی‌ تر شدن روحیه ملت ایران شده است/ در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمی دهیم
سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه در آیین افتتاح واحدهای مسکونی سیل‌زدگان:

فشار دشمنان باعث قوی‌ تر شدن روحیه ملت ایران شده است/ در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمی دهیم

صبح امروز با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، 2860 واحد مسکونی نوساز و تعمیر شده در مناطق سیل‌زده کشور، به صورت متمرکز در روستای «تازه آباد» شهرستان آق قلا به بهره برداری رسید.

اعتمادآنلاین| صبح امروز  2860 واحد مسکونی نوساز و تعمیر شده با حضور سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق سیل‌زده کشور به بهره برداری رسید که از 2860 واحد به تفکیک 1185 واحد آن مربوط به استان گلستان، 558 واحد آن مربوط به استان لرستان، ‌665 واحد آن مربوط به استان خوزستان و 452 واحد مربوط به سایر استان‌های کشور است.

 

همچنین امروز با حضور سردار حسین سلامی، تعمیر و بازسازی 38 مدرسه در مناطق سیل زده گلستان به بهره برداری رسید.

 

سرلشکر سلامی در مراسم متمرکز بهره برداری از این پروژه ها گفت: سیل نشانی زیبا و تجسمی دل انگیز از وحدت، برادری و برابری و فراتر از خط کشی‌های قومی و مذهبی بود.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: از ابتدای سیل که به این منطقه آمدیم به مردم قول دادیم با همه توان تا آخرین لحظه در کنار آنها خواهیم بود و امروز هم آمده ایم که بگوییم ما در کنارتان هستیم.

 

وی افزود: به مردم قول می‌دهیم تا شرایط را بهتر از قبل نکنیم از پا نمی نشینیم و این را از رهبر عزیزمان آموخته ایم.

 

سرلشکر سلامی با بیان اینکه «ملت نشان داد بزرگتر از تحریم، محدودیت و مصیبت است و در برابر مشکلات تسلیم نمی شوند»، تصریح کرد: فشار دشمنان باعث قوی‌ تر شدن روحیه و انگیزه ملت ایران، پیشرفته تر شدن کشور، مستقل شدن و خودکفایی ما شده است.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمی دهیم زیرا ما قدرتمندیم و اسلام به ما پیشرفت و آزادی و قدرت عنایت کرده است و این راه را ادامه خواهیم داد.

 

منبع: ایسنا

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها