2/27/2020
پنج شنبه، ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
جنگ اقتصادی بدتر از جنگ نظامی است/ بدون تفویض اختیار پاسخگویی و مسئولیت بی‌معناست/ هر قدم اقتصادی ما گلوله‌ای به قلب ترامپ است
پزشکیان، نایب رئیس مجلس:

جنگ اقتصادی بدتر از جنگ نظامی است/ بدون تفویض اختیار پاسخگویی و مسئولیت بی‌معناست/ هر قدم اقتصادی ما گلوله‌ای به قلب ترامپ است

 مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ اقتصادی بدتر از جنگ نظامی است؛ هر واحد تولیدی که به فعالیت ادامه می‌دهد گلوله‌ای است بر قلب آمریکا و ترامپ که چشم دیدن شکوه جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

اعتمادآنلاین| مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: برای اهداف تعیین شده در جهت رونق تولید و افزایش صادرات اختیار لازم است، تفویض اختیار را به استان بدهند تا وظایف را انجام دهیم.

 

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه بدون اختیار پاسخگویی و مسوولیت بی‌معنی است، افزود: لازم است مشکلات هر بخش اعم از صنعت، معدن و کشاورزی به صورت مجزا طرح و در مورد رفع این مسائل ارائه راهکار و برنامه‌ریزی شود.

 

پزشکیان تاکید کرد: جنگ اقتصادی بدتر از جنگ ایران و عراق است؛ هر واحد تولیدی که به فعالیت ادامه می‌دهد گلوله‌ای است بر قلب آمریکا و ترامپ که چشم دیدن شکوه جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو مجلس اذعان داشت: برای بررسی اصولی مسائل و کمک به واحدهای تولیدی باید وضعیت فعلی و آینده واحدها احصا و به صورت منظم در جهت برنامه ریزی اقدام شود و با ادامه این روال آمریکا هیچ غلطی نخواهد توانست بکند!

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها