10/23/2019
چهارشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۸
آغاز پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین جدید پتروشیمی

آغاز پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین جدید پتروشیمی

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین جدید پتروشیمی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد.

اعتمادآنلاین|  پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین جدید پتروشیمی دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام و به صورت علنی، آغاز شد.

 

بر اساس این گزارش، در جلسه اول دادگاه رسیدگی به این پرونده که  15 مرداد برگزار شد، نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست متهمان این پرونده پرداخت و در جلسه دوم رسیدگی به این پرونده در 16 مرداد ماه دفاعیات متهمان آغاز شد.

 

همچنین در سومین جلسه رسیدگی به این پرونده حامد مقدم متهم ردیف هفتم پرونده و وکیل مدافع او به ارائه دفاعیات خود پرداختند و نماینده دادستان نیز توضیحاتی در خصوص اظهارات آنها ارائه کرد.

 

در چهارمین جلسه رسیدگی که دوم شهریورماه برگزار شد، مجید ابرازه متهم ردیف هفدهم پرونده در برابر اتهام معاونت در جرم با متهم ردیف هفتم در خصوص فروش 1200 تا 1400 تن مواد اولیه پتروشیمی در بازار آزاد و سود 2 تا 2 میلیارد و 200 میلیون تومان به دفاع از خود پرداخت و کاظم حاجی ابوالقاسم دولابی و ابوالفضل خرمی نیز به عنوان دو متهم دیگر این پرونده در این جلسه از خود دفاع کردند.

 

اسامی متهمین پرونده به شرح زیر است:

 

1- محسن احمدی 2- سعید خندانی 3- فرزاد محبوبی آذریان 4- هادی آزادی 5- حمید صداقتی 6- وحید صابری انوار 7- حامد مقدم 8- کاظم حاجی ابوالقاسمی دولابی 9- ابوالفضل خرمی روز 10- رضا رهبر 11- مجتبی علی عسگری 12- سعید احمدی قرقشه 13- فرشاد نجفی 14- شهرام پرپائی 15- عباس حاجی عمو عصار 16- خانم نازیلا امیرکواسمی و شرکت های 17- محبوب پلاست گیلان 18- درین پلاست صومعه 19- مبتکران جهان نایلون 20- کیمیا پلی‌استر قم 21- کوشا رنگدانه قم 22- الیاف گلریز قم 23- الیاف شکوهیه 24- آریا صنعت آزالیا 25- تک جام خاورمیانه و 26- مجید ابرازه

 

اتهام انتسابی در این پرونده مشارکت در اخلال عمده در نظام تولیدی کشور از طریق خرید و مواد اولیه پتروشیمی در بازار آزاد به میزان 5186 تن و معاونت در اخلال عمده در نظام تولیدی کشور از طریق تسهیل خرید و فروش مواد اولیه پتروشیمی در بازار آزاد است.

 

منبع: ایسنا 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها