6/4/2020
پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
دو محموله بزرگ قاچاق لوازم خانگی کشف شد
فرمانده انتظامی پایتخت:

دو محموله بزرگ قاچاق لوازم خانگی کشف شد

فرمانده انتظامی پایتخت از کشف دو محموله بزرگ قاچاق لوازم خانگی خبر داد که با شگرد حواله‌های جعلی و کم اظهاری توانسته بودند این اجناس را در دو نقطه مرکزی و جنوب تهران تخلیه کنند.

اعتمادآنلاین|سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در نشست خبری با اصحاب رسانه به کشفیات پلیس امنیت اقتصادی پایتخت اشاره و اظهار داشت: همکاران بنده در معاونت مبارزه با قاچاق پلیس امنیت اخلاقی اقتصادی طی 10 روز گذشته توانستند دو محموله بزرگ قاچاق کالا را کشف و ضبط کنند.

 

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: این دو محموله بزرگ در دو نقطه مرکزی و جنوب تهران تخلیه شده بودند؛ یکی از محموله‌ها 70 دستگاه کامیون شامل انواع و اقسام لوازم خانگی خارجی ساخت چین، کره، آلمان و ایتالیا بوده است.

 

وی گفت: در این محموله بالغ بر 70 نفر دستگیر شده و بیش از 20 هزار انواع و اقسام لوازم خارجی به ارزش ریالی 250 میلیارد تومان کشف شد.

سردار رحیمی ادامه داد: محموله دوم که در جنوب تهران و در منطقه شورآباد بود شامل 25 کامیون انواع و اقسام لوازم خانگی بود که با تعرفه 4 درصدی وارد شده و با سود بالای 40 درصد فروخته می شد که پنج نفر نیز در این باره دستگیر شدند؛ ارزش ریالی این محموله بالغ بر 30 میلیارد تومان است.

 

ادامه دارد...

 

منبع: فارس

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها