6/4/2020
پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
سیاسیون دخالت بیجا و بجا در ورزش نکنند
زاهدی نماینده کرمان در مجلس:

سیاسیون دخالت بیجا و بجا در ورزش نکنند

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاسیون باید از ورزش حمایت کنند، گفت: ما سیاسیون وظیفه حمایت از ورزش را داریم اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست.

اعتمادآنلاین|  محمدمهدی زاهدی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به استعفای امیری خراسانی(مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان) اظهار کرد: سیاسی کارها، شما را قسم می دهم دست از سر ورزش بکشید و دخالت بیجا و بجا در ورزش نکنید.

 

وی با بیان اینکه سیاسیون باید از ورزش حمایت کنند، افزود: ما سیاسیون وظیفه حمایت از ورزش را داریم اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست. دخالت ها از همان صدر(فدراسیون) تا استان ها به ورزش ضربه زده است.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استان کرمان پتانسیل زیادی در تربیت نیروها و مدیران دارد، اظهار کرد: ورزش به صورت پدیده اجتماعی و با زندگی مردم عجین شده اما در کشور ضعف بزرگی در باشگاه داری داریم و مدیریت ما علمی و آکادمیک نیست.

 

زاهدی خطاب به مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان در زمینه توجه به ورزش همگانی و بانوان تصریح کرد: باید رشته های مدیریت باشگاه داری را ایجاد کنیم. بسیاری از مشکلات حوزه ورزش به دلیل عدم ورود آکادمیک است و باید باشگاه داری حرفه ای را در کشور راه بیندازیم.

 

"علی اسدی کرم" نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: با توجه به پتانسیل نیروی انسانی و امکانات استان، زمینه افزایش ظرفیت زیادی وجود دارد و باید همه ظرفیت ها را بسیج کنیم و کرمان می تواند یکی از بهترین قطب های ورزشی در کشور و دنیا بهتر از وضع کنونی مطرح شود.

 

وی بر توسعه فضاهای ورزشی، توسعه ورزش در مناطق محروم و توجه به عدالت در این حوزه، توجه ویژه به ورزش های همگانی و ورزش قهرمانی تاکید و بیان کرد: مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان باید به این حوزه ها بپردازد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها