6/2/2020
سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
چون صلح می‌خواهیم باید خودمان را برای جنگ آماده کنیم
امیر حسین ولی‌وند زمانی، فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس):

چون صلح می‌خواهیم باید خودمان را برای جنگ آماده کنیم

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس) بیان کرد: همه باید بدانند که کار ما در دافوس جنگ است اما اصل کار ما و پیام‌مان صلح است

اعتمادآنلاین| امیر حسین ولی‌وند زمانی فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس) صبح دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب صلح و دفاع در جمع خبرنگاران گفت: ما در دافوس آموزش جنگ و جنگیدن را در سطوح تاکتیکی، عملیاتی و راهبردی به دانشجویان ایرانی و غیرایرانی می‌دهیم و بر همین مبنا قصد کردیم این بار نمایشگاه کتاب «صلح و دفاع» را راه‌اندازی کنیم.

 

وی با بیان اینکه «همه باید بدانند که کار ما در دافوس جنگ است اما اصل کار ما و پیام‌مان صلح است»، افزود: نمایشگاه بین‌المللی کتاب صلح و دفاع با همکاری چند موسسه انتشاراتی داخل و خارج از کشور راه‌اندازی شده و نوید خوبی برای تحقیقات پیش‌رو در مباحث مربوط به «صلح و دفاع» و «جنگ و دفاع» است.

 

فرمانده دافوس گفت: بسیاری از کشورها در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب صلح و دفاع با دافوس ارتش همکاری کردند و ما در اختتامیه این نمایشگاه پیام دبیرکل سازمان ملل متحد در باب صلح را خواهیم داشت‌.

 

امیر ولی‌وند در پایان با بیان اینکه «پیام نمایشگاه بین‌المللی کتاب صلح و دفاع این است که ما هم به دنبال صلح هستیم و هم آماده جنگ»، تاکید کرد: ما چون صلح می‌خواهیم باید خودمان را برای جنگ آماده کنیم.

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها