300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند | اعتمادآنلاین
9/23/2020
چهارشنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۹
300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند
معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور:

300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند

معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با بیان اینکه حدود 300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند ، گفت: با راه‌اندازی موتور آمبولانس‌ها زمان‌ رسیدن پرسنل اورژانس بر بالین بیمار در شهرهای بزرگ تقریبا به 13 دقیقه رسیده است.

اعتمادآنلاین|حسن نوری معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران در رابطه با زمان رسیدن نیروهای اورژانس بر بالین بیمار گفت:در شهرهای کوچک حدود 8 دقیقه ولی در کلان شهرهایی مانند تهران زمان رسیدن بیشتر است که با راه‌اندازی موتور آمبولانس‌ها این مشکل تا حدودی حل شد.

 

معاون فنی و عملیاتی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور گفت: امروزه نزدیک 300 موتور آمبولانس در تهران فعالیت دارند که با راه‌اندازی موتور آمبولانس‌ها زمان‌ رسیدن پرسنل اورژانس بر بالین بیمار در شهرهای بزرگ تقریبا به 13 دقیقه رسیده است.

 

وی در رابطه با موضوع استفاده سلبریتی‌ها از آمبولانس‌های خصوصی افزود: در صورت تخلف آموبلانس‌ها پروانه فعالیت آن‌ها باطل خواهد شد.

نوری در پاسخ به این سوال که وضعیت آمبولانس‌ها در کشور ما نسبت به کشورهای دیگر خاورمیانه به چه صورت است گفت:


ما جزو بهترین کشورها در حوزه خدمات رسانی هستیم و خدمات ما برای مردم به طور رایگان ارایه می‌شود. ما از نظر کیفیت آمبولانس‌ها در سطح بین‌المللی هستیم و از لحاظ پروسه‌های درمانی جزو پیشروهای منطقه‌ای در حوزه مغزی و قلبی هستیم.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها