4/14/2021
چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
ناظر داوری هم می‌گفت پنالتی نیست/ متاسفانه در حق تیمی مثل ماشین‌سازی ظلم می‌شود
رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز:

ناظر داوری هم می‌گفت پنالتی نیست/ متاسفانه در حق تیمی مثل ماشین‌سازی ظلم می‌شود

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: تمام اهالی فوتبال و حتی بازیکنان پرسپولیس هم اعتقاد داشتند که آن صحنه پنالتی نبود و آن اتفاق باعث شد صحبت‌هایی در کنار زمین مطرح شود.

اعتمادآنلاین| رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس بیان کرد: تمام اهالی فوتبال و حتی بازیکنان پرسپولیس هم اعتقاد داشتند که آن صحنه پنالتی نبود و آن اتفاق باعث شد صحبت‌هایی در کنار زمین مطرح شود. ناظر داوری در آن صحنه به من گفت که کنار بایستم تا با داور حرف بزند. ناظر داوری هم می‌گفت پنالتی نیست، اما خب ما این مسائل را پیش‌بینی کرده بودیم که چنین اتفاقاتی رخ بدهد.

 

او افزود: متأسفانه در حق مثل ماشین‌سازی ظلم می‌شود. حتی در یک صحنه به اعتقاد من داور می‌توانست به ربیع‌خواه کارت زرد دوم را بدهد که نداد. شرایط ما هم مثل پرسپولیس است و تمرین می‌کنیم و هزینه هم می‌کنیم. تا موقعی که تکنولوژی ویدئو چک نیاید، فوتبال ما همین است.


خطیبی ادامه داد: فوتبال خوبی ارائه می‌کنیم و البته کمبود بازیکن داریم، اما من قول داده‌ام رتبه تیمم را تک رقمی می‌کنم. در انتهای لیگ به این هدف خواهیم رسید. مقابل پرسپولیس، قهرمان فصل قبل فوتبال خوبی ارائه کردیم، با وجود اینکه 2 بازیکن اصلی خود را نیز در اختیار نداشتیم. متأسفانه اتفاقات به ضرر ما تمام شد و تمام فوتبالدوستان دیدند که پنالتی نبود.

 

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در مورد به‌هم ریختن تمرکز تیمش پس از صحنه منجر به پنالتی پرسپولیس گفت: به نظر شما پنالتی بود؟ معتقدم بحث‌هایی از طرف عوامل برگزاری بازی صورت گرفت که سبب شد که این اتفاقات رخ بدهد. همچنین در یک صحنه نیز ربیع‌خواه می‌توانست کارت زرد دوم را بگیرد که نداد.

 

خطیبی در پایان گفت: فکر می‌کنم فوتبال خوبی را در مجموع از هر دو تیم مشاهده کردیم. برای ما جام حذفی تمام شد و تا زمانی که سیستم VAR را نیاورند، فوتبال ما همین است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها