10/29/2020
پنج شنبه، ۰۸ آبان ۱۳۹۹
بزرگترین حسرت کاری من نپذیرفتن پیشنهاد بازی در «آواتار» است
مت دیمون، بازیگر سرشناس آمریکایی:

بزرگترین حسرت کاری من نپذیرفتن پیشنهاد بازی در «آواتار» است

مت دیمون، بازیگر سرشناس آمریکایی، در گفتگویی تازه فاش کرد که با رد کردن پیشنهاد بازی در فیلم «آواتار»، 250 میلیون دلار از دستش پریده است. و شانس همکاری با جیمز کامرون را از دست داده است.

اعتمادآنلاین| مت دیمون پیشنهاد جیمز کامرون برای بازی در نخستین فیلم «آواتار» که تا چندی پیش پرفروش‌ترین فیلم تاریخ بود را رد کرده است. او در مصاحبه‌ای تازه با مجله‌ «بریتیش جی‌کیو» از این رویداد پرده برداشت. 

 

دیمون در این گفتگو فاش کرد که کامرون به او پیشنهاد داد که با بازی در این فیلم 10 درصد فروش فیلم را به عنوان دستمزد دریافت کند.

 

او در این باره می‌گوید: «جیمز کامرون این پیشنهاد را به من داد و گفت،‌ ببین من برای این نقش دنبال بازیگر مشهور نیستم. اگر تو این نقش را نپذیری، نقش را به یک بازیگر گمنام می‌دهم.

 

اما اگر نقش را بپذیری، 10 درصد از درآمد مال تو می‌شود.» در نهایت نقشی که بازیگر «نجات سرباز رایان» رد کرد، به سم ورتینگتون رسید. 

 

دیمون از نپذیرفتن این نقش به عنوان بزرگترین حسرت کاری خود یاد کرد اما نه به دلیل پولی که می‌توانست به دست آورد. او متاسف است که شانس همکاری با جیمز کامرون را از دست داده است و احتمالا دیگر شانسی برای همکاری با این کارگردان نخواهد داشت. چرا که کامرون فیلمساز گزیده‌کاری است و تا اینجای کار فقط 7 فیلم ساخته است. 

 

نخستین قسمت «آواتار» با فروش حیرت‌انگیز 2 میلیارد و 700 میلیون دلاری مدتی طولانی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بود. 

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها